bugün

belki onlar da insansız sokaklar istiyorlardır.
hayallerde yaşıyor bazı ibneler.
bir kaç alman türk gurbetçilere saldırdı. artık alman gormek istemiyoruz. almanlar uyutulsun mantığıyla farkı olmayan ezik bir mantıktır. hiç bir yasada insanın kediden, köpekten, kurttan, ayıdan üstün olduğu be daha fazla yaşam hakkı olduğu belirtilmemiştir.
Bir bakıma katılıyorum. Fakat hayvanlara olan düşmanlığımdan ve nefretimden değil, onların doğal yaşam alanlarını ihlal edip betonlara bırakışımızdan doğan bir vicdan azabı, huzursuzluk hissinden.
Onların da insansız sokak istediğini düşünüyorum hatta.

Trafiğin ortasında kalmış köpeği görünce tüm insanlığa kusasım geldi.
şu mermerlerin arasında kala kala kalplerimizi de taşlaştırıyoruz. Hiç olmazsa hayvanlar şehirden uzakta, kendi rahat alanlarında olsunlar. Bizler de kendi pisliğimizde boğulalım.
Sokağa çıkmazsanız problem kalmaz. Evet.
Köpeklerde , insansız sokaklar istiyor .
insansız sokaklar daha güzel olur. bütün insanlar gebersin.
Haklı istek cümlesi. Hepsi gebertiliyor mu yoksa uyutuluyor mu bilmem. Ama sokakta pislik istemiyoruz.
köpekler de insansız sokaklar istiyoruz diyor. kim kime fazla zulüm ediyorsa o sokağa çıkmasın.
Köpekler de insansız sokaklar istiyorlardır belki. Neyse ki dünya canlıların keyfi isteklerini gerçekleştirmeyecek bir düzene sahip de her canlının iyi kötü bir yaşam alanı var.
Hoşşşt.
Isırmayacaklarına emin isek köpekler o kadar da büyük bir sorun değil.

"bu dünya hepimizin" diyenler gelmeden şunu da söyleyeyim, son 300 yıldır anasını silktik dünyanın. Şimdi mi aklınıza geldi?
ben istemiyorum, şirin hayvanlar.

t: bir aptal serzenişi.
Götümün ıssırılacağı korkusuyla her an ardıma bakmak istemiyorum.
neden ?
köpekler cinayet mi işliyor ?
köpekler tecavüz mü ediyor ?
köpekler yere mi tükürüyor ?
köpekler küfür mü ediyor ?
köpekler sarhoş olup kavga mı çıkarıyor ?
köpekler siz çok severken çekip mi gidiyor ?
köpekler sizi aşağılayıp tepeden bakarak mı konuşuyor ?
köpekler ince düşünceden yoksun mu hareket edip konuşuyor ?
köpekler yayalar için kırmızı yanarken yola mı atlıyor ?
afedersiniz de köpeklerden önce bazı insanları sokaklarda görmemek daha huzur verici olacaktır.
tanım: insanların yarısı kadar kırmayan köpeklere haksızlıkta bulunan istek cümlesi. üzücü...
sokağa çıkma o zaman itoğlu it.
başıboş gezen köpekler için önlem alınmalıdır.

edit: insanların köpeğe köpeklerin de insanlara saldırmaması için.
Valla köpek fobim yok çok şükür, hatta aram baya iyidir.. Ama dünyanın hiçbir gelişmiş ülkesinde sokakta başıboş gezen köpek göremezsiniz, uzaktan sevip sevgi pıtırcıklığınızı siktirtmeyin, gayet yerinde bir istek..

Bu dünya bizim değil onların yazan sığır bir kitle var.. Bişey diyim mi? Yarrrrrrak onların.. Sizin gibiler yüzünden hayvanlara düşman oluyor millet..

Çin'e satsınlar hepsini, bedavaya versinler hatta, cidden en temizi
Dışarı çıkmayın orospu çocukları.
Evden çıkmamanızla sağlanacak olandır.
O zaman yallah başka gezegene.
gece seslerinden bile uyuyamıyorum amk toplasınlar götürsünler itleri.
Bu bir hayvan hakları, hayvan sevgisi karşıtlığı olarak görülmemeli. Sarıyerde köpeklerden yolda yürüyecek yer bulamıyoruz. Pek çoğu zararsız ama hırlayanları saldıranlarıda oluyor.
E defolun gidin o zaman tutan mı var?
Evet sokakları gerçek sahiplerine bırakın sayın iki ayaklı köpekler.