bugün

Doğru söyleniş biçimi tehlikeli köpeklerin olmadığı sokaklar istiyoruz olması gereken istek cümlesi. Çünkü bütün köpekler tehlikeli değildir. Ayrıca sokaklarda çoğu köpekten ziyade çoğu insan olmasaydı kesinlikle daha mutlu olurduk.
hala sokak köpeklerini savunanlar varsa şuraya bırakalım ne halleri varsa görsünler.
bursa gemlik'ten ibretlik görüntü

Sokak Köpeği 1 - ben 0.
Ben de ısırmak istiyom..
Götünden ısırdı ya la kızı. Allahın belâsı it.
Bursa'da iftar için pide almaya giden baba ve oğluna çok sayıda başıboş köpek saldırdı.

Oğlunu korumak için kendini köpeklerin önüne atan babanın çenesi kırıldı, kulağına 30 dikiş atıldı.

https://twitter.com/Haber...tatus/1776891411666760036
kurtlar sokak köpeklerini avlamaya başlamış

Çete kurmuşlar.
görsel
Ben de mümkün olduğunca az insanın olduğu sokaklar istiyorum ama kimin sokağa çıkacağını seçemiyorsun işte !
Hakkında hatalı genelleme yapılmaması gereken istek cümlesi. Masum köpekleri hedef göstermeye lütfen son verin.
Koca ülkeyi Hindistan'a çevirdiler
Muasır medeniyetlere ulaşması geren bir ülkede sokak köpekleri olmamalı
Amerika'da bile köpek barınakları var
Bizde niye yok?
aklı başında insanlar bunu istiyor
bazıları da çoğaltmak için herşeyi yapıyor.
şu görüntüye bak ya

allah bin belanızı versin.
inşallah en yakın zamanda olur.
görsel
görsel
görsel
'' tehlikeli köpeklerin bulunmadığı sokaklar istiyoruz '' şeklinde düzeltilmesi gereken iddia. bu yanlış iddia yüzünden kimseye zararı olmayan masum sokak köpekleri de zan altında kalıyor maalesef.
görsel
görsel
Aşırı hayvansever bir insanım ve her zaman hayvanlar insanlardan önce gelmiştir benim için. Her gördüğüm köpeği severim, hepsine bir şeyler almaya çalışırım. Mezarlığa giderken bile 50kutu yaş mama almadan gitmem, kapıda karşılarlar beni. Ama o kadar yoruldum ki insanlarla savaşmaktan.. sürekli şiddet gören hayvanlarla ilgilenmekten, kötü şartlarda yaşamaya çalışan hayvanlara yardımcı olmaya çalışıp asla yetememekten, yazın susuz, kışın soğukta ve aç olduklarını düşünmekten. Sokaklar hayvanlar için yaşanabilir olmaktan çoktan çıktı. O yüzden ben de köpeksiz sokaklar istiyorum, bunun yoluda düzenli kısırlaştırmadan başka bir şey değil. Lütfen onların canlı olduğunu ve neler yaşamak zorunda olduğunu unutmayın, lütfen gözlerine bakın ve ne kadar muhtaç olduklarını görün. Lütfen vicdansız olmayın..
görsel
Malum zihniyet çözüm olamadı.

Masum yavrular sokakta yürüsün
Parkta oynasın ama ölmesin
Kedi canlarımız katledilmesin
Diyorsan,

Zafer Partisi'ne destek ver!
güncel Önemli Başlıklar