bugün

kahraman edasıyla yürümeleri, çevrelerine anlamlı bakışlar fırlatmaları ve en komiği de kızlara karşı artistilk yapma çabaları gerçekten çok komik. seninki hayvan sevgisi mi yoksa hava atma aracı mı diye sorarlar adama.
karşı cinsi etkileyebilmek için it kadar çekiciliği olmayan erkeğin ajdar özgüvenidir.
özgüveninin kaynağını gezdirdiği köpeğin oluşturduğu erkektir o.
tipini beğenmediği veya sırf canı istedi diye köpeği başka bir erkeğe embedleyebilecek olmanın güvenidir.

'adam ol köpeği salarsam siker belanı ona göre,eheheh' tavrı vardır bazı rezillerde.
iç ses : "Ulan ne karizmatik oldum şu golden velediyle he. Vay serhat şuradan bir hatun geçiyor koş yakala oğlum. Allah vere de kezban çıkmasa, boşuna gerilmeyelim şimdi. Haydi bakalım.. "
iç ses : "Ulan ne karizmatik oldum şu golden velediyle he. Vay serhat şuradan bir hatun geçiyor koş yakala oğlum. Allah vere de kezban çıkmasa, boşuna gerilmeyelim şimdi. Haydi bakalım.. ".
daha sonra hayvanı sokağın ortasına sıçırtıp defolup gitmeye çalışmasıyla olağanüstü güveni son bulan insandır. madem gezdiriyorsun dışkısını toplayacaksın bay olağanüstü özgüven.
görsel
özgüven dolu bakışları ve yürüyüşünü gezdirdiği köpeğin kakasını yerden alırken oraya bırakıverecek erkektir.

iç ses: '' gitti bütün karızma. ulan casper* şimdi sırasımıydı. ''
Az önce tatlış balkonumda kahve içerken denk geldim. Evin yan tarafındaki boşlukta itin sıçmasını beklediğinden sanırım, baya bi oyalandı. Hayvan da yapacak gibi duruyor eşeleniyor yapmıyor. Bence küçük düşürücü ama siz bilirsiniz.
çok fazla, aşırı bir özgüvendir.
Köpeğin cinsi ile de alakalıdır. Büyük ırklarda olabilir ama bir pincher gezdiren bir erkek, erkeğim diye gezmesin.