bugün

Bizim zamanımızda beraberdi, Çok da güzeldi. Şimdiki öğrenciler çok şey kaçırıyor. Yurt arkadaşlıkları bambaşka. Yemekten sonra Kantinde kız arkadaşla oturup bir kahve içemedikçe sikmişim o yurdu. Pencereden "merve beni ara!" diye bağırıp karşılık alamıyorsam neyleyim kyk'yı?
olm o zaman evde ailenizle niye kalıyonuz gidin sokakta çadır kurup tanımadığınız insanlarla karma yaşayın.
millet özgürlük ayağına kafayı sıyırdı.
Çağdaşlık isteyenler gidip kızlarını bacılarını özel erkek yurdunda kalmasını sağlayabilirler. Parasını verdikten sonra yurt ses etmez kıza bir oda verir. Bu çağdaşlığı modernliği lütfen çocuğunuzdan bacınızdan ve o yurtta ki erkeklerden esirgemeyin.
Bu özgürlük mozgurluk değil, benim kizkardesimle aynı yerleşkede kalmak hakkım, bazı got verenler olayı saptırır.
Millete gavat pezo ve götveren diyenlerin eleştirdiği durum.

Bak bak sikiğe bak millete hakaret ediyor sonra bacısıyla aynı yurtta kalmak hakkım diyor. Senin ve bacının hakkının ne olduğu az çok belli zaten.
Ayrılmadan önce herkes kendisine bakıyordu şimdiler çirkin pasaklı kız görmekten bıktık.
Harmony67 zaten sen sokakta rahat yürüyesin diye böyle olması lazım, aynı yerleşkedeyken efendi efendi insanlar vardı.
Yazar bu modernlesmeyi kendi ailesinden başlatmalı sıkıntı olmazsa sonra tavsiye etmeli.
kimse kendini kandırmasın. olması gerekendir.
siz milletin karısına kızına kerkinin diye yurtlar karma olsun he! ahlaki değerleri olan bir toplumdayız kendinize gelin. O yurtlarda kalan herkes bekar genç kız değil ayrıca. evli kadınlar da var. Mahremiyet diye bir şey var.
Ben hacettepe üniversitesinin yurdunda kalıyorum, yurdun kız erkek girişi ortak, kantini ortak ki kocamaan bir kantin, mutfağı ortak, erkek tarafında gözetmen yok, bolca kuytu yer var. Neyin güveninden bahsediyoruz burda? Ben her gün görüyorum göreceklerimi arkadaşlar, çok da lafa gerek yok.
Burası türkiye arkadaşım dinamik nufüs hatrı sayılır derecede iyi tabi ki ayrı olacak.
Aynı bina değil kardeşim aynı yerleşke, ama bazı pezo lar konuyu saptırır, Allah onların hesabını kessin inşallah.
Aynı bina olmaz zaten , ona bende karşı çıkarım, ama yerleşke olur eskiden öyleydi.
Üniversitelerde bilim üretilir. Kaldığın yer barınma ihtiyacını karşılar yani karma olup olmaması tamamen konu ile alakasızdır. Karma olunca daha mı çok bilim yapacağız? Hayır. Konu kapanmıştır.
Ayrılacak tabiki

Böyle tipler kızlarla gezer dolaşır gençlerin özgürlüğü diye artislik yapar ama iş kendi kız kardeşine gelince kas katı kesilir

iki yüzlünüz .
gulunc durum.

millet ileri gider biz aksine tersine. arap zihniyeti keske bu ulkeden defolup gitse.
(bkz: burdur)
(bkz: asım ın nesli yurdu)

Dağın tepesine (ciddi anlamda) yurt yaparak nirvanaya çıkarttıkları durum. Kızlar şehirde erkekler şehre 18 km ötede dağın tepesinde aq. Bi süre sonra zaten insanlığın sadece erkeklerden oluşuyor olma hissiyatı ortaya çıkıyor.