bugün

Kürtlerin yoğun olarak yaşadığı her bölgede sıkılıkla görülen ibnedir. Ki bunlar için kuzenin erkek ya da kadın olmasının bir önemi yoktur.
anlatılmak istenen şey, kafalarda hiçbir soru işaretine yer bırakmayacak bir şekilde açık net ifade edilmiş başlıktır.
inşallah erkektir kuzeninde çoğalamazsınız dedirtir. ne yaşıyosunuz siz arkadaş ya.
Büyük haz olma ihtimali var aile öğrenirmi korkusu akraba sikme heyecanı falan filan
Önemli not: ensest değilim kuzenlerim erkek ensest yazar zannetmeyin lan beni.
evlilik yoluyla olduysa sorun yokta aşk ı memnu tarziysa sıkıntı büyük.
eşekli kürtlü başlıklar artık ilgi çekmez oldu, bir çoğuda çaylak oldu şimdi yeni bir cinlik buldu orta bebeleri,

amaç ensest denen gerçeği vurgulamaksa ne başlık de meymenet var ne tanımda.

o işin çaresi küfür etmek değil en yakın karakol, savcılık vs ne varsa ulaşıp şikayet etmektir.
bunu gören azgın dayıda katılırsa tadından yenmezdir.
Kuzenini siken Kürttür, kuzeni ile Sevişen türktür.
Ahlaksızlığı dil ile ilişkilendirmek son derece yanlış bir tespittir. islam ahlakı doğru yaşanırsa bu sorunlar çözülecektir.
inşallah çükü kopar.
gecmisi bilememde su yasadigimiz dunyada hersey cok normal geliyor degilmi bazilarina gore igrenc bazlarina gore normal birakinda kendileri kqrar versinler kimseyi yaptgi weyle yargilymzsin .
evleneyim de bari daha uzun soluklu sikerim diye düşüneni de var, hatta evlenip yasal takılıyorlar. 1. dereceden ensest olmasa bile 2. dereceden aile içi cinsel sapkınlık olduğunu düşünüyoruz. yavvv bari çocuk yapmayın arkadaş ya sıçtı mı sıvıyacaksınız illaki.
Kuzeni illa verecekse bu çocuğa versin işte bunda ne var? Yabancıya verip de orospu mu desinler aq.
Benim bir arkadaşım sürekli yapıyordu bunu kuzeniyle. Düzenli sex hayatları vardı. Benim arkadaş bir gün okula geldi suratı düşmüş paramparça olmuş kız. Ne oldu filan deyince anlattı çocuk içine boşalmış hamile kalıcam diye ağlıyordu. Sonra birşey olmadı tabi.
akraba evliliğine evet kuzen sikmeye hayır. vay canına. ikisi de berbattır.
Kuzeni dişi ve de verici bir tipse destek verdiğim erkektir. Yabancıya gitmemiş olur hem.
k*rt etnik kimliğine sahipse bunu tecavüz yoluyla yapacak, daha ötesi töre meclisinin fermanıyla kuzeninin ölümüne sebebiyet verecektir.
karaktersizdir. böyle biri kalitesiz şeyler yapmaya meyillidir..
kuzeni erkek ise daha da büyük bir sorundur. (bkz: eaegs)
Kuzenine veren kızdan farkı yoktur.

Kuzenler aralarında cinsel, duygusal ilişkiler yaşamak yerine, binevi kardeş ve kanka yarılığı olan kuzenlik ilişkisinin ta kendisini yaşamaları kendi sosyal hayatları için daha iyi olur.
türkiye'de akraba evlilikleri sıktır arkadaşlar.özelliklede köylerde sık görünür bu dışarıya veremem ne olur gibisinde.mesela öksüz kalmış yeğenine yıllar sonra kızını veren anne tanıyorum yani birazda böyle yürüyor işler.buna kuzenine siken olarak bakarsak orospu çoçuğudur buna evlilik üzerinden gidersek bir çoğumuzun çevresinde böyle insanlar var.ensest olması ayrı birşey akraba evliliği olması ayrı birşey.
hatta amca kızı düşmez teyze kızı düşer dayı kızıda düşmez.
Benim abim amcamın kızıyla evlendi. Sevince gayet normal olabilir.
Kuzeni erkekse büyük sıkıntıdır.
Kuzeni liseli orospuysa dayanamamış yapmıştır.
haydaa sol frame ensest olaylarına ne ara bulaştı amk...

weird erkektir.