biraz önce yapılan ve olumlu sonuç almanın sebebidir efendim. Çok mutluyum Sözlük çook.
malum ırka ait olmaktan ileri gelir.
(bkz: mutluluklar)
Hısım hısıma bi kısım daha fazla koyar sözünün eyleme dönüşmüş hali.
kanı bozukluktur. bunlar sokakta öpüşen çiftleri ayıplarlar. evde grup yaparlar.
Çıkma değil çakma teklifidir o çıkma olsa sonuç kötü olurdu.
Igrencsiniz!
bazılarına nedense ters gelen durum.
deneme amaçlı edilebilir. duruma bakarsınız, oluyosa yakınlaşırsınız. Ama çocuk falan yapmayın.
iclal-yiğit ile sonuçlanabilecek ilişki *
inci sözlük başlıklarını anımsatan.
olabilir tabi ama birliktelik epey ilerlerse evlilik falan gibi durumlarda sakat çocuk doğumu gibi bazı sakıncalar olduğunu bilmek lazım.
(bkz: akraba evliliği)
Sakat çocuk olur, diyorum.
kardeş çocukları kardeş sayılır.olm kardeşe nikah düşer mi lan!? (bkz: iğrençsin ibne)
ulan ne sığır, ne beyinsiz, ne kültürsüz tipler var burda. yine pislik, olum olur mu lan, iğrençsin, akraban lan gibi hümanistlik kasılmaya artı oy almaya çalışıyor anlaşılan sözlük ahaha mallar. ya amk eksi alsan nolur. madalya mı veriyorlar artı oy alınca. neyse...

hadi amca kızı bir nebze anlarım amcanla kan bağın vardır. haliyle kızı da yani amca kızın genetik olarak sana daha yakındır. adam sadece kuzen demiş. mesela teyze kızı adı üstünde akraba gibi gözükse de tanımadığın teyzene gönül verip evlenmiş yabancı ahmet mehmetin dölü sonuçta..

hepsini siktir geçin.. milletin derdi sizi germesin. ota boka ağır abi kesilen şu tipler savunduğunuz şeylerin bin katını kendiniz yapıyorsunuz boş kasmayın. kim kimi seviyorsa ahlak sınırlarını geçmeden he ahlaktan kastım da sizin o saçma sapan dinleriniz değil. insani değerler olarak ahlak...

gösteriş biberleri sizi..
neden yadırgandığını anlaşılmayan durum. Kardeşim ne var yani ? Kuzeniz diye sevemez miyiz ? Sizene ? Ortada Ensestlik bir durum yok.
Batı protestan kültürü yakın akraba evliliğini kötüler. Bizim bazı dallamalarda buna özenir.
Ya karmasik bi sey aslinda. Bi yanda dini bi yanda ahlaki yonuyle dusunuyorum oha kuzen o lan bi yerde kardes demek diyorum icimden. Ne bileyim hic gorusmuyosundur nadiren bi araya geliyosunuzdur falan durumu olsa neyse de kucuklugunu birlikte gecirdigin ayni kandan bi insanla cikmak cok tuhafima gidiyor.
bu tekliften anladığım; kuzen üstüne çıkabilir miyim?*

çıkma teklifini bu yaşıma geldim daha çözemedim, nere çıkıyon mk.
dinen amca kızı dayı kızı evlenebilir kategoridendir. süt kardeşlik olup olmadığına dikkat etmek gerektir.
Bana kuzenim teklif etse yüzüne kezzap atarım.
Yok hııaamınaa.
seviyorsanız sıkıntı oluşturmayacak durum. 2 yıl önce teyze kızıyla bir yakınlaşmamız olmuştu, bir süre sonra yürütemedik ayrıldık. yalnız akraba olduğu için ayrılınca mal gibi kalıyorsunuz ortada. bayram ziyaretleri, misafirlik falan her görüşte insan bir garip oluyor.
kardeş gibi yan yana büyümediğiniz bir kuzeniniz ise sokaktaki diğer kızlardan bir farkı yoktur.
aileden bir bireye nasıl olup da farklı duygular beslenebilir diye düşündüren durum.

bana göre ensesttir bu, hem de buz gibi ensest. bu tarz bir ilişki yaşamış, bu tarz bir ilişkiye yeltenmiş, aklından dahi geçirmiş insan potansiyel sapıktır.

böyle bir adama aşık olduğumu öğrenseydim her şeyden önce kendimi aşağılanmış hissederdim. neyse ki kendimin tıpkısından bir tane buldum da içim fena rahat.