sözlük reklamlarından birisidir. bir süredir ısrarla sayfanın sağında tüm yenilemelere rağmen görünmektedir. ısrarla duyuruyorum ki, efendim hristiyanlığı tercih etmeyi düşünmüyorum şimdilik...tercih edersem de sebebi bu site olmayacaktır sanırım...
"Hey gavur anlatsana

Bir Hıristiyan neye inanır bilmek için ücretsiz kitabı isteyiniz"

reklamıyla beni benden almıs olusum. cok faydalı bir site olsa gerek.
(bkz: gercek seni ozgur kılar) * * *
bildiğin misyoner sitesi. adresi veriyorsun evine incil i gönderiyor. tabi gerçekle alakası olmayan roma imparatorluğu zamanında update edilmiş versiyonuyla.
sıradan bir misyoner sitesi. msülümanlara dininizi nasıl yaymayı düşünüyorsunuz diyenler bu ülkenin müslüman bir ülke olduğunu da bilmiyor sanırım. insanlar, kabul etmeyenler dahil, islam'dan bihaber değil bu ülkede merak etmeyin. bedava kur'an ihtiyaçları yok. biz bedava kur'an ve diğer dinikitapları misyonerlik yapmaya kalkan hristiyanlara gönderiyoruz. *
cahil insanları kandırmaya yönelik hareketlerden bir tanesidir. kartel medya milleti islam' dan soğutmaya devam ediyor ve böyle fırsat kollayanlarda uyanıklığını gösteriyor.

hristiyan bir ülkede popüler olan bir yere bugün Kuran-ı Kerim okudunuz mu dense nasıl bir tepki alır veya dedirtirler mi? biz demokrasiyi özgürlüğü tersten anlıyoruz zaten. kendi evladın rahatça okuluna giremezken burda özgürlük adına din pazarlıyorlar. unutmadan; hem de bedavaymış ne güzel dimi?
(bkz: #3832352) evet canım kur an ı ücretsiz gönderenler de var fakat şu anda mahkemeleri devam etmekte. anladın artık.
bırakın kuran-ı kerim göndermeyi, namaz kılan insanın dinci, şeriatçı diye fişlendiği bir ortamda yaşıyoruz. adamların gönderdiği bedava gazete için propoganda yapıyorlar yaygarasını koparanlar, maşallah konu incil olunca misyonerlikte bir beis görmüyorlar.
benim aklıma yatmayan birisi müslüman mantalitesinin hoyratlığından, kıçını yayıp müslümanım demesinden, tebliğ yapmamasından başvurmuş ama bu ismi mahfuz -gerçi mahfuzu kalmadı ama- sitenin başlığına entry girerek tam da istedikleri istikamette promosyon yapmıştır, şahsen ardından girilen bununla birlikte 8 entryden sonra da girilecek entryler olacağından hiç şüphem yok. Vallaha içime kurt düşürdü giricem bakıcam siteye.
hristiyan misyoner sitesi.

ayrıca;
her isteyen kuran'ı ücretsiz edinmektedir ülkemizde. ücretsiz kuran dağıtan bir kurum ya da kişi yok diyenler bana özelden yazsın. ben göndericem. bazıları için kötü haber olabilir ama günümüzde * bu uğurda * bütün varlıklarını ortaya koyabilecek insanlar var. ve bu zihniyet yaşadıkça allah (cc)'ın kelamı insanlar üzerinden eksik olmayacaktır.
sözlüğün yan tarafındaki kitap reklamının kullanıcıları yönlendirdiği internet sitesi. türkiye'de hristiyanlığı yaymak için faaliyet göstermektedir.
(bkz: zall duy bunları duy)
(bkz: zall ın ek iş olarak misyonerlik yapması)
aşağıdaki adreslerden

web adresi http://www.kutsalkitap.org

facebook sayfası http://www.facebook.com/kutsalkitap.org'na ulşılabilinir.
Her reklamda bunlar çıkıyor.
Bedava incil veren site değilmi o Alan varsa söylesin bedavaysa bende alcam .
isa mesih bizi izliyor, yazdıklarımıza dikkat edelim.
ücretsiz incil gönderen site imiş.
başıma bir şey gelmeyecekse bilgilerimi verip incil sahibi olmak istiyorum.
Tee uzun zaman önce bu siteden ücretsiz olarak incil sipariş etmiştim. incil almak isterken ilk sayfada sponsorlu olarak görmemle iyi bari beleşe getirmiş olurum dedim.
içinde en yakın kiliselerin ve adreslerinin olduğu bir kağıt ve bir anket vardı. bir kitapla da bir kitapçık. Tüm şanslarını deniyorlar. *

Geçen gün WhatsApptan bir mesaj aldım, şu tarihte sipariş etmiştiniz tarafınıza ulaştı mı, dilerseniz konuşabiliriz, filanca yerde yaşıyoruz vs diye. Mesajı açmadan sildim. Bi de misyonerlerin faaliyetleriyle uğraşamam, üff inş saplantılı eski sevgili içip içip kapıya dayanmazlar. *
Buradan Sipariş verecekseniz iyi düşünün ya da hiç temin etmeden pdf okuyun. Zaten yarısında sıkılıp bırakıyorsunuz. *
misyonerlerin oyunu olan sitedir. bende bir tane incil ve birkaç dini kitap sipariş etmiştim.
Bir protestant olarak söyleyeyim:
isteyene gönderiyorlar... Kimsenin eline tutuşturdukları yok.

Misyonerlik 2 üst girdideki watsap mesajı ve sonrasında başlıyor.

Ayırt edin biraz.
Aman ne güzel
Bir Hristiyanlarımız eksikti.
Ben de defalarca buradan ücretsiz kitap temin edip okudum...