bugün

AK partili bir çomarın seçim sonuçlarını kutlayanlara lüks aracıyla paylaştığı fotoğrafla birlikte söylediği sözdür...

görsel
Zaten sen ve senin gibiler yüzünden senin çoğu akpli tanıdığın da, biz de sefil haldeyiz.
ülke ekonomisinin düşürüldüğü rezil halin itirafı gibi olmuş aynı zamanda.
(bkz: baba parasıyla şekil yapmak)
(bkz: onun bunun parasıyla hava atmak)
(bkz: Dilan Polat)
ekonomik sıkıntı çeken kesimin kutlamalara katılmadığı düşünüyorum. En nihayetinde bu pahalılıkta evden dışarı çıkmanın bir maliyeti oluyor.
görsel
seçim hezimetini hedef saptırıp unutmaya ve unutturmaya çalışanların kurduğu inandırıcı olmayan cümle. ağlama sesleri hala duyuluyor. *
(bkz: selefiliğinize demiştim kurban olduğum)
Bu Siyasal islamcılar ve çıkarları gereği akpli olanlar o kadar ahlaksızlar ki, bu ahlaksızlıkları ve şımarıklıkları sonucunda toplum artık bunları adam yerine bile koymuyor. genç nüfus zaten siyasal islamcıların içi boş söylemlerini ciddiye bile almıyor. hatta gençler arasında ateizm ve deizmin %20ye yükselmesinin nedenleri arasında, bunlara yönelik tepkinin de etkisi büyüktür.
ciasal islamcı ahlaksızlığı devam ediyor. 2028'de o audiler, mercedesler altınızdan sike sike alınacak. sonra da biz sizin gibi sefillerle dalga geçeceğiz.
pudracılardan bir ak nefer, babası iyi besliyor heralde tosun gibi maşallah.
hah şöyle mutlu olun biraz. hayatın keyfini çıkarın.
aferin bele devam edin.
Tam eksi atmaya geliyordum başlığı görünce vazgeçtim.
Öyle bir paylaşım ki ;

Aslında akplileri aşağılıyor.
bizi sefil bırakan sizin sikko tercihiniz zaten onun bunun çocuğu seni. bher akapeli görgüsüz gibi arabayla poz vermiş kodumun embesili. siz koyduk ulan koyduk derken bir şey yok ama insanlar chp kazandı diye sevinirken sefillik öyle mi? olum siz var ya taş yemeyi hak ediyorsunuz aslında.