bugün

başkalarının dinine kitabına saygısı olmayan ateisttir.

http://www.youtube.com/watch?v=THTqxmngnEk
ateizm açısından dinler ve dinler tarihi önemlidir. yakan zat radikal görüşlü bir dogmatik olmalıdır.
şakirt gırtlağına sahip ateisttir.
Bi insan yakan müslüman değildir.

(bkz: Madımak katliamı)
altı üstü bir kitap olduğu için gerektiğinde ısınmak için bile yakılabilir.
görüldüğü yerde öldürülmesi vacib olan insandır, hatta farza çok yakındır.
sesi 'hayaller insan mı yoksa bizler hayal miyiz' diyen filozof reyize de oldukça benziyor.
Ateist inanmayandir, inanilan olguyu ortadan kaldirmaya calisan degil. Kuran yakan ateist degil, saygisizdir.
Yapilan bu hareketi tum ateistlere mal eden insan da en az bu ateist kadar yanilgi icindedir.
Saygisiz dogmatik ateisttir.
yanlıştır. insanlık dışıdır. zira toplumun kırmızı çizgileri vardır.
akıllı bir hareket yapmamaktadır. zira bu işten daha fazla nefret tohumu ortaya çıkarmaktadır.
allah akıl fikir vere diyelim ve konuyu kapatalım.
Daha sonrada Allah tarafından lanetlenir ve faremsi bir yaratığa dönüşür.
Lüzumsuz işler peşinde olan ufacık bir kız çocuğu gibi dikkkat çekmeye çalışan ateisttir.
Çarpılmayacağını kanıtlamak istemiştir. Kendisi ne maymun olmuştur ne de yanmıştır.
görsel
görsel
ne dinmiş arkadaş, herkes uğraşıp duruyor dedirten ateist arkadaşımızdır.
cehennemde cayır cayır yanacak ateisttir.
insan kendi cehennemini kendi hazırlar diyorlar ya, ne kadar doğru.
videoyu izleyemedim kezâ içim kaldırmaz, inandığım değerlere bu şekilde hakaret edilmesine, lâkin Allah'ın adaleti şaşmaz,
o yüzden sadece diyorum ki;
zalimler için yaşasın cehennem!
http://www.liveleak.com/view?i=5db_1347838378 incil yakan müslümanla nefret konusunda ölümüne kapışır. bu yüzden halinize acıyoruz işte.
çarpılmamış ama illa çarpılacağı anlamına gelmez. ama mutlaka cezasını bulacaktır. elinde incil'de varmış tevrat'ta varmış bir şeyleri kalın kafamıza sokacakmışız. evladım sen ilk önce saygıyı o kalın kafana sok ve öğren evet inanmak zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın.
burada küfür etsem şimdi bakk bakk hoşgörü diyene bak diyecekler ama şöyle bir şey de var;
bu herif inanlara saygı gösteriyor mu?
hayır.
peki biz neden ona saygı gösterelim?
umarım en yakın zamanda belasını bulur tepetaklak gelir.
ALLAH BELASINI VERSiN DERDiM AMA ZATEN DÜŞECEĞi EN KÖTÜ DURUMA DÜŞMÜŞ. BÖYLE BiR RUH HALiNE SAHiP OLMASI, ONUN NE KADAR ALÇAK BiR SEViYEDE OLDUĞUNU GÖSTERiYOR. SEPETi KOLUNA.
inanmayabilirsin ama insanlarin kutsal kitap olarak gördugu seylere hakaret edilmez.

inanca saygi, dusunceye özgurluk.
Allah'ın kelamını "kağıt" yakarak yok edemeyeceğini bilmekten aciz zavallı bir beşerdir kendisi. arapça da, kağıt da, kitap da hakkın kelamının bizlere iletilmesi için birer vasıtadan başka şey değil. bu ve bunun gibilerin ıslah olmasını dilemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Kuran'ı kerim tek bir harfi bile değiştirilmeksizin bugünlere kadar gelmiştir, layık olduğu yerde; başımızın üstünde, kalbimizin içinde, hayatımızın merkezindedir. cühelanın biri iki sayfa ateşe verdi diye hakkın ışığı sönmez. ne demiş benim güzel atalarım? güneş balçıkla sıvanmaz. bırakın yakabildiği kadar kağıt yaksın... aslında varlığından ölesiye korktuğu cehennemin ateşini, böyle söndüreceğini sanıyordur belki...
tamam inanış neyse ne ama insan saygılı olabilmeli saygı bambaşka bir şey dedirten olay. yaktın da ne bok yedin.
cehennemine odun atmış şeref yoksunu şov patatesidir.
ateisti yakan allahtan veya kullarından daha ahlaksız değildir.