bugün

bir tür soru cümlesidir.

şimdi akp nin buralara gelmesinin nedeni genelde cahil dinciler.

bunların genelde tek bir kitabı vardır. o kitabı da okumazlar zaten. totem şeklinde duvara asarlar.

ben ise üni okudum, eğitim aldım, kitap okudum, aradım araştırdım, sordum sorguladım, çok yönlü olmaya çalıştım. bu adamlar götlerinin üzerine yatarken ben ders çalıştım, kitap okudum, dünyayı anlamaya çalıştım, siyasi bir düşünce sahibi oldum. onca para yatırdım eğtimime, kursa gittim. şimdi benim oyumla bu dincinin oku nasıl bir olur amk?

doktorla amelenin maaşı nasıl bir değilse, aynı sistem oy pusulalarına da yansıtılsın. başbakan olmazsam silksinler beni.
(bkz: kuran okuyan müslüman)
(bkz: not found)
(bkz: kuranı okuyan ateist okumayan müslüman olur)
o değilde sen bu kafayla sikimi başbakan olursun.*
akp yandaşı olmadım olmam.Senin gibi bir cahille aşık atmam atamam.ne için okuyup neye hizmet edeceğini bilmezsen oturursun kıçının üstüne.zırvalık yapmayı kes kendini geliştirecek işlerle uğraş.
elbette değil.

sen yarımsın amk.
kuran okuyan müslüman sayısını yanlış yorumlamış kardeşimizin isyanı. bu ülkenin %99 u müslümandır(sözde). bu %99'un %99'u da kuran okumaz.
Kuran okuyan ve okumayan müslümanın oyları bir mi diye sorulabilir.
(bkz: don t feed the troll)
ne zamandan beri bir şeyi okumak eksiklik oldu?
Okumak yalnızca cehaleti alır aptallık baki kalır. Her yobaz dinci değildir. Dincilik, dindarlık yobazlık değildir. istediğin kadar oku herkesin bir fıtrarı var onu geçenezsin kardeş. Sana da bu kadar vermişler senin suçun değil ki bak ben anlıyorum seni. Sakin ol şimdi. Derin bi nefes al ve her dindarı akpli her kur'an okuyanı gerici sanmayı bırak. Keşke okuduklarının bir kısmını anlamıl demokrasi dediğin şeyin ne olduğunu gerçekten öğrenmiş olsaydın. Kur'an ve oy vermek. Ne kadar da kıyaslanacak şeyler.......