T: vakit geçsin diye gece gece açtığım başlık...

Bir ay önce saat iki sularında ufacık odamda o sıcak gecede uykulu gözlerle Sevdiceğimle mesajlaşırken bana, "bir şey söyleyeceğim." dedikten sonra birkaç dakika yazıp sonrasında cümleyi kuramadığı için vazgeçtiğini söylediğinde, bunu her yaptığında karnıma giren anlamsız bir ağrı olduğunu ona ifade edince çok fazla üzülüp mahcup olduğunu hissetmemi sağlamak amaçlı açıklamasını yaptıktan sonra, "olmasın öyLe bir şey sana." dediği için onun üzülmesine sebep olmama bin pişman olup, ikinci kez üzüldüğüm günü hiç unutmıyorum.

73 keLime.

Ben bu kadar sallayabildim.
Fuck.

Sabahlara kadar.
anket başlık açıyorsun bari entry doğru düzgün olsaydı, trilyonla anlam ve yazım hatası var.
Sonu olmayan cümledir.

Bir ayağım Çamlıdere ilçesinde gezerken, hayallerim var ispanyada, bir ayağım istanbulda gezerken diye devam eder gider.
her zeki insanın hayatında karşılaştığı zorluklar ile mücadelesinde geçen sürenin, diğer insanların hayatlarında karşılaştıkları zorluklar ile mücadelesinde geçen süreden kısa fakat sabır tüketen bir sorun haline gelmesi, zeki insanların çabuk yıpranmAlarından ziyade aldığı olumsuz tepkilerin onları etkilemesinden kaynaklıdır.

edit: daha çok uzar da sıkılırım.
Manisa Akhisar arena stadinin yapım suresi.
kürtleştiremediklerimizdenmisiniz?
Henüz kurmamış olduğum cümledir.
(bkz: Nazım a selam sana hasret)