baba zoruyla okuyordur.
önsöz okuyan türkten daha ilginç değildir. ama bu bu da bir gelişmedir tabi. hoş gelmiştir.
nickiyle dalga geçilen yazar.
nickiyle dalga geçenleri takmaması gereken yazar. hoşgelmiş.
cumhuriyet düşmanlarını göt edip duran yazar.
Kapat ac ile bütün sorunu Çözen türktür.
ayrıca üyelik sözleşmelerini de okumaktadır.
hızını alamayıp, garanti sözleşmesini de okuyacaktır.
bayramını tüm içten dileklerimle kutladigim yazar. iyi bayramlar.
uzun bir süre ara veriyorum. entrylerimden bazıları haftanın en beğenilenlerine girdi, teşekkür ederim. bu da 'yazma' anlamında beni mutlu etti. umarım döndüğümde de iyi yazılar yazarım. hoşçakalın.

bu arada, giderayak formatın ırzına geçmeyeyim.

tanım; yazarın bir süre ara vermesi.
görünüşe göre kılavuzu bırak hiç kitap okumamıştır kendileri. sokakta büyümüş keza ettiği küfürler olimpiyatlara layıktır.
(#21302938) gece gece kopardı beni. çok yaşayasın.
alıp vitrine konması gereken türktür. hatta müzeye koyulmalıdır. gelecek nesiller de görsün.
nickiyle de entrysiyle de beni gülümseten yazar. (#21309120)
ona göre sözlükteki herkes salak, o akıllı. öyle di mi arkadaşlar? evet deyin de gururu okşansın. egosu tatmin olsun. biz çok salak insanlarız. valla bak sen harcanıyorsun buralarda. istersen biz çıkalım sen takıl öyle...

edit: olum bi sus la. az ötede yaşa amk.
bizden değildir.
sözlükteki salakların salak oldukları için entrydeki salağı üstlerine alınmalarından dolayı tribe giren harbi salaklardan olmayan yazar.
nicki ve entryleri tebessüm ettiren yazar. takipteyiz efendim.
Melezdir veya bir ihtimal ürünün garanti belgesinin süresi bitmiş ancak taksiti bitmemiştir.
büyük ihtimalle devşirme yöntemiyle türk olmuştur.
Benimdir. Kullanma kılavuzu okunması için var sonuçta.
Öpülmesi gereken türktür.
kapat/aç olayını henüz kavrayamamış türk'tür. yahut boş zamanlarını değerlendirmek için yapacak başka bir şey bulamamış türk de olabilir.