bugün

kukla adlı erotizm düşkünü yazar arkadaşımızın 09 04 2012 en çok oylama yapan yazarla sevişeceğim iddiası ile oluşan durum.

(#15139572) burada belirttiği gibi (bkz: mcices) ve (bkz: biradetbeyfendi) gurup istemesi üzerine bu 2 yazarın resimlerini paylaşıyorum. buyrun;

görsel

not: kolay gelsin dostum.
bu gurupta işi zor olan kukla eğer atamıyorsa yememesi lazım. tabi işi çok zor olsa da bir umut, tarih yazmasını bekliyoruz.

olmadı, manşetlere tecrübe kazandı diye yazarız.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
3. olan vuvuzelan olarak bende bir resmimi gönderir ve kuklaya hayırlı işler dilerim...
(img:#247756)

not: gözlüklede sevişirim!
"Acıyor, acıyor, acıyor
Her yolu denedim, bitmiyor"

artniyet arama, şarkı sözü bu;
bir de her yolu deneme.
(bkz: gel gel hiç acımayacak)
sonuçları merak edilen olay.

kukla rakiplerin resimlerini görünce hafiften tırstı sanırım. ruh halini anlayabilmek için;

bkz: http://1.bp.blogspot.com/...054_3072553_4513840_n.jpg
iddaa da verilen oran 1.05 olup averaj takımı olduğundan sistem kuponlarına eklenmemesi kanaatindeyim
bu grupta onu cok fena silkerler.
görsel
ben etliye sütlüye takılmayan kendi halinde bir yazarım. seviyeli entryler girer asla polemik yapmam. kimseyi zan altında bırakmam. daima okurları düşünüp onların hayatına elimden geldiğince yön vermeye çalışırım. hülasa neden herkes üstüme geliyor anlamış değilim. mesela şu satırlara gelmeden bile çoktan subjektif diye entryi gammazlayan çıkmıştır. aslında şu an tanım yapıp onları göt etmek isterdim ama bugün bayram diye yapmıyorum. sevinsin ibneler. işlem hacmi genişlesin koduklarımın.