bugün

Çok keyifli bir eylemdir. Tabi kafası cin yazarlar ın kafalarında şu an kucakta olabilecek daha başka şeyler dolaşmakta.

entry'mize dönelim..

bir yandan ntv spor açık, spor haberleriyle göz ucuyla münasebetteyim, bir yandan sağ sekmede gitarakor açık. ara sıra aklıma gelen şarkıların akorlarını açıyorum, şarkı söylüyorum. yarın 1 de finalim var * * ama umrumda bile değil * keyifliyim ya bu akşam..

Belki yaklaşan erasmusun tatlı heyecanı , belki finallerin yarın bitiyor olması..

bilmiyorum, iyiyim bu günlerde..
(bkz: gitar çalıyom ben ya)
(bkz: gitar çalıyom ben ya) ' dan çok farklı şu an ki mutluluğum, sen bile bozamazsın yani o derece. 5. nesilim, epeydir sözlükteyim. ilk defa bugün çıktı ağzımdan gitar kelimesi. mutlu hissettiriyor çünkü beni.

çok zevklidir, mutlu gecemin katma değeridir.
yaşadığı keyfi kendisini anlayabileceğini düşünen diğer insanlarla paylaşmış gitarı kucağında konuşlanmış şekilde entry giren yazardır.

duygularını ya da yaptıklarını paylaşan her insan hakkında kendini öne çıkarmak için yapıyor diye düşünmek de pek hoş değildir. ** *
kucakta gitarla sözlüğe yazmayı bilmem de, kucakta bir ton kabak çekirdeği ile sözlüğü okumak bambaşkaymış.
ulan şu hale bak arkadaş, resmen kabak çekirdeği kabuğu yığını altında kaldım, aradan bakacak bir yer açıp sözlük okuyorum.
allah bilir şimdi kimlerin kucağında neler vardır... sözlük alemi işte, garip...
daha zor olanı vardır ki o da kucakta çocuk ile yazmaktır.
bir süre sonra tamamen gitar çalmaktan vazgeçip yazmaya devam etmekle sonuçlanacak durum.
kucakta gitar ile sözlük formatı öğreniyorum eğitim seti_1.avi
(bkz: çocuk deli gitarist çıktı kızlar)**
başlık sahibi için küçük bir tüyo:
(bkz: uludağ sözlük erkek yazarlarının fotoğrafları)*
ilginç olabilir.

o değil de 5 nesil olduğunu söyleyen yazarın, format seni delik deşik ederim tadındaki entry'si;

--spoiler--
(bkz: gitar çalıyom ben ya) ' dan çok farklı şu an ki mutluluğum, sen bile bozamazsın yani o derece. 5. nesilim, epeydir sözlükteyim. ilk defa bugün çıktı ağzımdan gitar kelimesi. mutlu hissettiriyor çünkü beni.

çok zevklidir, mutlu gecemin katma değeridir.
--spoiler--
(bkz: akdeniz akşamları çalarken entry girmek)
şimdi yer değiştirin de bi de öyle yazmayı dene bakalım yazabilecekmisin diye düşündürmüştür.
Gitar çalamayan yazarların da kucaklarına gitar alarak yapabilecekleri eylem haline gelmektedir yavaş yavaş bu.

hbbia ve türevleri başlıkta afedersin *mı g*tü dağıtıyor. sözlük formatına uysada çoğu zaman nitelik taşımıyor. ben burada şu an mutluluğumun tadını çıkarıyorum ve paylaşıyorum sizlerle, her gün kavga ettiğim, gülüştüğüm adamlarla..

yanlış anlaşılıyoruz. olsun, o da sözlük formatı ne de olsa.

birazdan gitarı bırakıp, darbukayı alacağım elime. bir de öyle başlık açayım bu kez ne olacak bakalım .

seri eksi oy veren ibne. bugün de günündesin.
görmemiş derler kro derler sonra bak.
(bkz: yazarların aslında demek istedikleri)

bir taşla iki kuş vurmak.*

(bkz: kucakta piyano ile entry girmek)*
Gitar çalmak isterken sözlükten vazgeçememek sonucunda yapılacak eylemdir.. başta gitar çalınır ve dikkat çekici başlıklar görüldükçe durulup entry girilir. fakat bu eylem bir süre sonra kucaktaki gitarın varlığını boşverip tamamen sözlüğe yoğunlaşmakla sonuçlanacaktır.
kucakta yarın sınav olunacak dersin defteri ile sözlüğe yazmaktan daha vahim olmayan durumdur .
Pek çok yazarın yaptığı çok keyifli harekettir. tavsiye edilir.

(bkz: başlık nick uyumu)

bu arada herkes nasıl düşüncelerde olduğunu belli ediyor. Demek ki siz olsanız öyle yapardınız.

Hoş klavye kullanmayı öğrenip böyle saçmalayabilen bir yazar, gitar çalmayı öğrense her halde konserve açmayı denerdi.
iki ihtimal vardır:

a)gitar yenidir sahibi hala tanımaya çalışıyordur.

b)ergendir ergen.
zor bir uğraştır.
sözlüğü chatroulette ile karıştırmaktır ayrıca.
genelde yaptığım eylemdir.