bugün

E kriz varken kendine 500 milyon dolara uçak alıyorsa -hiç şaşırtmaz.
3 ncü havalimanını yabdı.olmasın mı o kadar.
Emeklilikte Yaşa takılanlara vadan hayini der.
Para lazımsa belki.
ismini vermek istemediğim şahıs hiç gidip maaşını çekmek zorunda kalmış mıdır acaba?

zannetmiyorum.

hayır gözümüz yok da zaten milyon dolarları götürüyor başka taraflardan.

yani öyle bir götürüyor ki 100-200 bin lira çerez parası bile sayılmaz bu paraların yanında.

hiç ihtiyacı olmamasına rağmen, halktan bu denli tepki çekeceğini bile bile kendine 10-20 bin lira zam yapmak gerçekten büyük zeka örneği.

yerel seçimlerde başarılar diliyorum.
halen görevde olan 'fakir'dir.
Şu fakiri el birliği ile zengin edelim..

Yada vaz geçtim kandırılmıştır...
E yetmiyo demekki canım siz de anlayın lütfen.
Eskiden yahudiler vs yönetiyor,şimdi siyah türk yönetiyor demiş,bak bak lafa bak adam kıçı sıkışmasa türk adını bile kullanmıyor gelmiş utanmalıyız diyor.Kendi ve onu savunanlar utansın.

Ayrıca aldığı para fazla bile.Haram olsun.
kendi söylemlerinden kafası karışmış insan eylemidir. ilkin kriz yok dedi sonra merkez bankasına patladı. sonra tekrar kriz yok dedi bu sefer damat çıktı kriz var dedi kayınbabası da ona uydu kriz var dedi. sonra muhalefet kriz var dedi onlara kızdı ne krizi sallamayın dedi. en son top yekün mücadele etmemiz lazım dedirtti damada. muhtemelen kendisi de bilmiyor şu anda kriz var mı yok mu ondan demiş arada kaptırayım zamcığı.
Parasında zerrece gözüm yok, ayda 1 milyon $ da alsa umrumda değil. Ancak sayın reisi Cumhurum: Ülke ekonomisini yola sok, üretimi arttır, vergileri fakirden değil zenginden al, SGK'daki tuhaflıkları kaldır, Suriyelileri hiç olmazsa istanbul'dan çıkar.
Hala çözemediniz şu adamları... rte nin paraya ihtiyacı mı var? Peki yandaş basın bu haberi neden okunur puntolarla verdi kaç gündür? Klasik kaşık-kepçe olayı.

Önce bunu herkese duyurdular, birkaç güne rte çıkıp zammı kabul etmediğini ve iade ettiğini söyleyecek ve bu tüm yazılı görsel basında çarşaf çarşaf yazılıp çizilecek ve “reyiz kıriz var diye zam bile almadı iyade etti işte milletin adamı” algısı yaratılacak.
Kriz olmasa normal mi yani.
Bunlar hep şeyden hah allah korkusundan tabi tabi allah korkusundan.