bugün

iticiliği, kaşları kadar dudaklarının da ince olmasından kaynaklı bence.
daşşşş gibi hatundur türk kezbanlarına inat.
çirkindir net.. o yüze o kulak nedir arkadaşım. ibrahim tatlıses'ten monteletmiş gibi..
Suratta bir mutsuzluk bir hassiktir ifadesi tasiyan ergen yavru.. bunun kankasi daha civil civildir (bkz: dakota fanning)
Suratta bir mutsuzluk bir hassiktir ifadesi tasiyan ergen yavru.. bunun kankasi daha civil civildir (bkz: dakota fanning)
http://www.facebook.com/p...77&type=2&theater
23 yaşında, 1.65 boyunda los angeles doğumlu amerikan bir oyuncu. konuşması bir harikadır. eğer sizde onun gibi konuşmak istiyorsanız bu videoyu mutlaka izlemelisiniz. http://www.youtube.com/watch?v=zKKAVYI7vdU
vogue magazine eylül 2013 sayısı için poz veren oyuncu.

http://celebscom.com/2013...oot-september-2013-issue/
oyunculukta da görüntüde de sınıfta kalan kadın. çok erkeksi ve soğuk bir tipi var. oyunculuğa zaten yorum yapmaya gerek yoktur.
Mimik konusunda ciddi sikinti yasayan soguk aktris.
giyinip, süslenip makyaj falan yapınca bok gibi olan kızdır.
o bol t-shirtleri, erkek gömlekleri dağınık saçları ve ray banleriyle gezsin hep. Asi kız kalbına çok iyi oturuyor.
oyunculuğuna diyecek bir lafım yok bence işini iyi yapıyor ama benim gözümde iyi oyuncu olmasını engelleyen özelliği çok tipik olması. Tek tipi oynuyor sanki. He rol o tipe uygunsa film güzel gidiyor ama değilse olmuyor.
facede ekleyen hatun. kabul etmedim tabi ki. oyun isteği falan yollar şimdi bu.
hiçbir albenisi güzelliği yeteneği yok açık ara çirkin buluyorum kendisini.
sinema dünyasının sasha grey'i gibi bişey.
ecnebilerin hazal kaya'sı.
bu kızı beğenmeyen gizli ibnedir. evet.
ağzını hiç kapalı görmediğim için sürekli burnunun tıkalı olduğunu düşündüğüm bayan oyuncumsu. mimikler bakışlar hep fix.
alacakaranlık ile yıldızı parlayan, yol. filmiyle yıldızı nereye kaydığı belli olmayan hatun.

alacakaranlıkta gösterdiği mimikleriyle izleyicinin hayal dünyasını sikip attığı için kendisini antipatik yapmıştır.
güzelliğindeen çok masumluğuyla ön plana çıkan amerikalı aktris.
Soğuk bir güzelliğe sahip, Alacakaranlığın bellası. Soğuk olmasa, az da mimik katsan, taş gibidir aplam.
kendisini ilk kez speak adlı filmde izlemiştim, hoşuma gitmişti performansı pek diyaloğu yoktu belki de bu yüzden sevmiştim ama oradaki acısını hissetmiştim her neyse bu kızın sevilmemesinin en büyük nedeni twilight serisinin hayranlar tarafından fazla abartılması ve yaşamları haline getirmiş olmalarıdır hatırlıyorum da yeni ay çok beklenmişti her yerde gerek afişleri gerek fragman çok konuşulmuştu. Oyunculuğunun sönük kaldığı bir gerçek ama garip bir çekiliği ve aurası var bu kızın ve yapım seçme konusunda başarılı ve genelde twilight, pamuk prensesi saymazsak bağımsız filmlere ve gişeye oynamayan konusu olan filmlere yöneliyor film seçimi oyunculuğundan daha başarılı camp x-ray, stil alice, sils maria... Bunlar duyduklarım gelecek filmleri ayrıca speak, welcome to the rileys, panic room, adventureland, on the road, in to the wild filmografisinde oldukça iyi filmler bulunuyor. Twilight ı en çok kullanan o oldu diğerlerinin isimlerini duyamıyoruz son olarak daha çok fırın ekmek yemesi gerekiyor.
beyaz teniyle, yeşil renk gözleriyle, saç şekli ve giyimiyle cidden çok güzel bir bayan. filmlerde biraz donuk bir oyuncu olduğu gerçek fakat çekiciliği sayesinde kendisini izlettiriyor. 40-50 yaşlarında nasıl görüneceği konusunda da acayip derecede merak içindeyim.
biblo gibi düzgün hatlı bir surata sahip, beyaz tenli yeşil gözlü bakanların dönüp tekrar baktığı oyunculukta daha çok seksepalitesini konuşturan kadın oyuncu. alacakaranlık filmiyle popüler oldu ama ilk filmi "panic room" 12 yaşlarında rol aldı. alacakaranlık filmlerinde tanıştığı robert pattinson ile 4 yılı aşkın bir beraberliği sonucu aldatma furyası ile ipler koptu ve yavaş yavaş da ayrıldılar. genelde makyajsız dolaşır ve sigara kullanır. görüntülendiğini farkettiğinde sıklıkla orta parmağını göstererek tavrını koyar. gereğinden fazla zayıf ve uzun boyludur. topuklu giymez, katıldığı film galalarında o muhteşem elbisenin altına bildiğimiz conversi giyer. çünkü zamanında ayağı burkuldu. şimdiye kadar saçını kısa süreli sarı,karamel,siyah gibi tonlara boyasa da hiç birinin kimyasına uymadığını söyler. önceden sıklıkla takip ettiğim giyim tarzına hayran olduğum oyuncu kendisi.
Robert pattinson'u aldatan zeka yoksunudur.
sarışın olmadığı için değeri bilinmeyen aslında bir çok sarışından güzel olan oyuncu. her şey fizik değil, geri kalan her şey için kristen stewart diye bir sözü vardır. **