bugün

Milenyumun ilk yıllarında evinde internet olmayan liseli ve ortaokullu gençlerin kendilerini tatmin etmek amaçlı başvurdukları yöntemdir. evde ebeveynleri yokken Kanal kanal zaplayıp kendilerine uygun çıplak karılı bir yayın bulurlar ve buda %80 kral tv olur. Kliplerdeki baldırıçıplak kadınları izleyerek kendilerini tatmin etmeye çalışırlar.
(bkz: aa bu benim lan)

ayrıca;

(bkz: kral tv izleyip 31 çekmek)
bir zamanlar nez i beklemekti. alternatifi ise petek dinçöz idi.
(bkz: anılar anılar şimdi gözümde canlandılar)
(bkz: boys anılar soytarılar)
(bkz: foolish casanova)
(bkz: 90 s)
ne yıllardı tam boşalıcakken klip biter yada adamı gösterir.
bir zamanlar çocukken, daha 31 in ne olduğunu bilmezken, "off poposuna bak" tarzı deyişlerle yapılabilecek eylemdir. lakin eşek kadar bu yaşla..*
pusu kurup geyiklerin geçmesini bekleyen aslan gibidir.
teknolojinin gelmediği çağlardadır yüksek ihtimalle.
(bkz: abazanlıkta son nokta)
dream tv de bulma ihtimali daha yuksektir.
muhtemelen 90'larda çocuk olanların yaptığı bir eylemdir. ulan dayanamadım yazdım ve ekliyorum; dostum birgün şöyle demişti : "tabii olum bu yeni nesiller çok şanslı. biz az mı işimizi görmek için kralda nez'in klibinin çıkmasını bekledik" bunu gayet ciddi bir tavırla söylemesiydi en çok da bizi güldüren. itiraf tadında bir giri oldu mını kıyım.
çok zor iştir..

(bkz: kendimden biliyorum).
(bkz: liseli detected)
olur bazen. Murdar olmasın gibi bir bozuk bir psikolojiye girersin. Salon müsaitse kral tv olur, fashion tv olur. Değilse, arka sayfa güzellerine sarkarsın sapık gibi tuvalette. Olur bazen. Gözden çıkarılmış 'şey'dir. Düşülen boşluk başka türlü dolmaz. Dönüp dolaşıp adamın lafına geliriz. 'biz tecavüz sahnelerine masturbasyon çekerek büyümek zorunda kalmış çocuklarız. Kimse fazlasıyla ince şeyler beklemesin bizden.'
ergenliğini 2000'lerde yaşamiş kişidir.
çocukken yaptığımız efsanevi eylemdir.

ulan onun heyecanı başkaydı be.

eylem çıkınca...
neyse devamı sizde.
foolish casanova'dan sonra oyle klipler'in nesli tukendi azizim.