bugün

göğüslerinin büyük olduğunu düşündüğüm kızdır. gerçekten düşüncesi bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor. *

edit: imla hatası.
bi de bunların koşarken göğüsleri zıp zıp popoları lop lop yürekleri hop hop mideleri löp löp olanları çıktı. hayret birşey bilgisayar markasının reklam filmleri gibi tanımlıyorsunuz gruplandırıyorsunuz kızları.
ahh siz boş boğazlar. birisi karınıza, annenize veya kız kardeşinize bunu söyler veya yaparsa namus cinayeti işlersiniz değil mi? çok zor değil sadece azıcık empati kurun. sizin süt emdiğiniz göğüs de (meme) bir gün sarkıyordur. çok defa ''zıp zıplamıştır''.
göğüsleri büyük olan kızların yapmaması gereken durumlar.
ceylan gibi seke seke koşandır.
büyük ihtimal ders bedendir yoksa kızlar koşmaz kolay kolay
(bkz: beden dersinde yapılan hareketler kızları güzelleştirir)
birçok yurdum yardımsever delikanlusu tarafından göğüsleri taşınmasına yardım edilecek kızdır.
kimileri zıp zıp zıplayarak yürüdüğü için her türlü dikkatleri üzerine çeken kızdır. dikkatleri üzerine çektiği konusunda uyardığınızda benim yürüyüşüm böyle ne yapayım der.
zıp zıp zıplamasını önleyebilecek kapasitesi ve olanağı olan kızdır.
(bkz: Nurcan nasıl ama dikkat çekiyo dimi)
Her hal ve şartta seksi kızdır diyemiyorum zira acil durumda seksilik aklınıza bile gelmeyebilir.
(bkz: Goguslerin bungee jumping yapmasi)
Seyirliktir. - lise yıllarında karne günü yapılan talebelerin birbirini ıslatma oyunu geldi aklıma-
iç geçirme sebebidir.
adını şu an hatırlayamadığım efsane bir kemal sunal filminde oya aydoğan olmaktır.

- hüsniye, seni görünce kendimi manavda gibi hissediyorum..

dudakların kiraz gibi, yanakların elma gibi, göğüslerin portakal gibi..
(bkz: police academy)
Yürüyen merdivenlere lanet etmeye başlamamıza sebep olan durumdur. Eskiden negzel merdivenlerden inerler çıkarlar hep bi hareket, hep bi senkronizasyon.
Bir sınıf dolusu erkeğin Hayal dünyalarında göğüslerini vampirler gibi emdiği kızdır.
ingilizcede bouncing boobs diye adlandırılır.
dert etmeyin koşarken göğüsleri zıp zıp eden erkeklerimizde var. Yalnız değilsiniz kızlar bizim alt komşu Suat Abi bir koşsa siz bile tahrik olursunuz vesselam.
Halay çekerken göğüsleri ziplayandan daha geçerli bir nedeni olduğu düşünülür .
sütyen giymediyse daha çok zıplayacaktır. kızı durdurup memeleirni sabitleyeceksin ellerinle. heh şimdi koş dicen.
(bkz: Yapıyor engel olamıyoruz)
(bkz: bakıyoruz onlara durduramıyoruz)
(bkz: yine duşa soktun kardeş)
(bkz: koşarken göğüsleri zıp zıp zıplamayan kız)
güncel Önemli Başlıklar