bugün

ben kendimden biliyorum; gereksiz kiskanc, asabi ama cogu zaman -diger insanlara karsi- neseli kadinlariz.
Üstüne birde yükselenim aslan. Tamam ya kaçmayın benden.
(bkz: Adamın amına koyan burçlar).
Kendine aşırı güvenir. Girişken özverili çalışkan tuttuğunu koparan cinstendir. Hakkaniyetli canayakın ama rekabetçi Kavgacı ve gürültücüdür. Kötülük düşünmez iyi niyetlidir taa ki siz öne geçene kadar. Hal böyle olunca aklınıza hayalinize gelmeyecek kurnazlıkla ayağınıza çelmeyi takar ipleri ele geçirir liderliğini kimseye kaptırmaz. Fena kıskançtır. Aldatırsanız canınıza okur. Çocuklarına eşine yuvasına düşkün olsa da sorumsuz tembel insanları sevmez ve derhal tekmeyi basar. Pasif sönük pısırık hödük aptal erkekler onun yanına bile yaklaşamaz. Çok bilmiş hazır cevaptır. Ağız dalaşında hep zeytinyağı gibi üste çıkar. Maceracıdır. Aktiftir. Hayat doludur. Talepkardır. istekleri hiç bitmez. Adamı sürükler götürür. Her zaman en iyisini ister ve genellikle de alır. Siz eğer adam gibi bir adamsanız koç kadınından daha iyisini bulamazsınız zira o en iyisidir. O heryerde 1 numaradır. Çünkü harbicidir. Dürüsttür. Nettir. Dobradır. Tabi sabırsızlıklarına hırçınlıklarına azarlarına katlanabilirseniz..
genellikle nisan'da doğan ve en kolay yatağa atılabilecek kadın grubudur.

doğuştan gelen tavan libidoları var ve tıpkı dondurma ile kandırılan çocuklar gibi oldukça kolay yola getiriliyorlar. çok azgın hatunlardır.
yükseleni aslan, ay burcu da akrep olanına denk gelirseniz bermuda şeytan üçgenini kendi imkanlarınızla keşfetme fırsatını elde edersiniz.
Sakin dingin huzurlu munis tabiatlı erkeklerin uzak durması gereken kadın. Hayat tempoları hareketli ve vasatın hep üstüdür. Azlarla yetinmez. Hep --enn-- leri ister ve alır. Sabırsızdır. Fakat plansız değildir. Planlıdır fakat genellikle açık oynar içten pazarlıklı değildir. Çekim alanına gireni çarpar. Kızdığında Lafını esirgemez dediğim dedik dikkafalıdır fakat sahiplenicidir sevdiklerini ömür boyu sever. Kelek yapmayanı kolay kolay yarı yolda bırakmaz. Yine de tehlikeyi sever kontrol edilmeyi baskıyı sevmez. Zekidir. Dikkatlidir. Heryerde ve herzaman yönetmek ve liderlik doğuştan ve içten gelen özelliklerinden birisidir.
Cok tezcanli oluyorlar. 3 tane taniyorum hepsi boyle. Enerjik, az zamanda cok is yapabilen, hirsli, neseli mini mini insanlar.
Gunlerden rezzan kiraz.
Mükemmeller onlar, seviyorum Koç kadınlarını
(bkz: ben)
doğuştan gelen inanılmaz yüksek libidoya sahip ve yatağa atılması en kolay kadınlardır. bu durum tecrübe ile sabittir.

çok azgın olurlar.
en kolay yatağa atılan ve şüphesiz en azgın kadınlardır. bunlardaki libido'nun çeyreği kalan tüm burçların toplamında yok. at gibi sevişirler.
içten içe duygusal olmalarına rağmen bir o kadar da güçlüdürler. sıcakkanlı ve şeytan tüylü insanlardır, girdikleri her ortama ayak uydurabilirler. ağızları iyi laf yapar, konuşkandırlar. anlık tepkiler gösterir, bir parlar bir sönerler. özgürlüklerine aşırı düşkündürler. hareketli ve sabırsız bir yapıları da vardır ayrıca. mizah duyguları gelişmiştir, fena trolleme kabiliyetleri vardır. karşılarında kendileriyle baş edebilecek düzeyde maskülen ve güçlü bir erkek arzularlar. her anlamda zor insanlardır. idare edilmeleri, sevmeleri, gerçekten mutlu olabilmeleri, memnun edilmeleri, takıntı ettikleri bir şeyi yenmeleri çok zordur. mücadeleyi ve zoru severler, oldukça dediğim dedik ve dik kafalıdırlar bir de..
Haz etmem.
En çekici bulduğum kadın burcudur. Kısa süreli Sevgili olamasam da evlenmek istediğim kadınlardır. Aşırı gururlu oluşların da bile bir çekicilik var. Bunlar genellikle seks için yaratılmışlardır. Ve gözleri ekseriyetle hafif çekik ve iri olur. Olsa da yatsam.
Hayatımda ben bir tane koç burcu kadını tanıdım, ben bunlar kadar inatçı başka canlı görmedim, yok ölse yaprak kıpırdatmazlar olur ya o tarz bir şey, dünyada kıyamet ne zaman kopacak deseler koç burcu kadınının haksızlığını kabul ettiği zaman diye dip not geçerim *

Son iki yılda ben hiç denk gelmedim tartışmalarımızda haksız olduğuna, akrep burcu olan zatımı ateş çemberine sokuyor bu durum.

Finalde haksız olduğuma kani olup, kendimi özür dilerken buluyorum.
Varoşun önde gidenidir. Geçiniz, bir cacık olmaz onlardan.
hırslı, kıskanç, şüphecidir koç burcu kadını.ama bir o kadar da çekici, seksi ve alımlıdır.temel özelliği bencil olmasıdır.hırsları kendi çıkarları doğrultusunda şekillenir.istediğini yaptırana kadar durmaz ve bunun için gereken herşeyi yapar.peynir ekmek yer gibi yalan söyler.yalan söylemekte o kadar başarılıdır ki yalanını ortaya çıkarmaya çalışırsanız suçlu duruma düşersiniz.ilk dakikadan itibaren sizi değiştirmeye kafasındaki ideal ilişkiyi oluşturmaya çalışır.sizi zorladığını hissettiğiniz anda tartırşmaya girmeden uzaklaşmanız gerekir.aksi takdirde çözdüğünüzü zannettiğiniz konuda yine size kendi istediğiini yaptırmış olacaktır.herkese herşey hakkında yalan söylediği için sürekli gergindir.basit bir konuda bile sizi saatlerce sorgulayabilir.bunun nedeni yalanlarını oturtmak için zaman kazanıyor olması ve yeterli bilgi topluyor olmasıdır.karşısındaki kişide mutlaka bir açık arar ve sürekli üzerinde gider.gerçtekten seviyorsa ve aşıksa kendini tam olarak verir ama saçmalamaya başlar ve sorulamaların ardı arkası kesilmez.
Ümmetin derdiyle dertlenir.
dürüst olması en dikkat çekici özelliğidir, Yalan söylemekten hoşlanmaz, Kendilerine olan güveni üst düzeydedir, Atılgan ve girişimcidir, Her zaman en önde olmak ister, Enerjileri daima üst seviyededir...

velhasıl; Koç burcu kadını uysal erkeklerden hoşlanır. Yumuşak ve aşırı ilgili olacak erkekler dikkatlerini çeker. Bir erkeğin yanında kendisini rahat hissediyor ve özgürce davranıyorsa o kişiden hoşlanabilir. maço davranışları olan erkeklerden asla hoşlanmazlar.
güzel inletilebilen kadınlardır.
Koç burcu kadınları her zaman, herkes tarafından beğenilmek ister. Bu konudan da oldukça zevk alır. Herkes tarafından beğenilen ve aranılan bir kadın olmasına rağmen, kendilerine olan güvenleri çokta üst düzey değildir. Her zaman eksik bir yanlarının olduğu düşüncesindedir. Genel olarak kendinin ilgilendiği alanların peşindedir.
başka birini sevmek isterse ona gider, boş yere peşinden koşmayın.
işverenlere sesleniyorum; elinizde imkan varsa bütün çalışanlarınızı koç kadınlarından oluşturun. ofiste bakıyorum da bu hatunlar kadar düzenli ve gösterişsiz çalışıp iş bitirici olan başkası yok. ne iş verirseniz verin gecesini gündüz edip zamanında en iyi şekilde hazır ederler. biraz da potansiyellerin farkında olup atılımcı olsalar kendileri için çok daha iyi olacak.
bu hayatta tamamen olduğum tek şeydir.
kavgacılıkta adımız çıkmış olsa da bağlanmada zorluk yaşama hakkındaki eleştirileri kabul etmiyorum.
(bkz: neticede yay burcu denen bir gerçek var)
sert bakışlarından hemen tanırım.
köpek olurum.
en hosuma gidende o sertliğin altındaki gerçek yüzlerine ulaşıp yanımda kuzu gibi olmalarını izlemek.
başkasına sinirli bana yumuşacık.
ha sonrası mı. genelde bırakırlar beni.

bu entry hayali öğeler de taşır.