bugün

Adından dolayı şuan kurtlarla mücadele vermekte olan bir koyun mudur acaba kendileri bilinmez ama, hoş gelmiştir..
kendisi benim gibi omüzedeymiş üzüldüm.
hoş gelmiştir.
hoşgelmiştir. kendisini sevdirmiştir.fakat bilmesi gereken bir şey vardır. anti faşist söylemle açtığı başlıklar ona troll görünümü sağlamaktan başka bir şeye yaramamaktadır. zira faşist başlıklar açanların geneli troll olmaya çabalayan bastırılmış ergenlik mağduru hoşgörüsüz tiplerdir.kendisini onlarla aynı kefede görmek isteyeceğim son seydir.
(bkz: #10434822) yavaş siksin yazarı...

şimdi, doğuda yaşadığını belirten bu yazarımıza "yarın" itibariyle yaşadığı yerin sosyal bir alanında (diyarbakır, ofis veya ağrı, cumhuriyet caddesi gibi) bu iki renk kombinasyonuyla insanların arasında dolaşmasını ve bir arkadaşının da kendisini video kaydına almasını rica etsem hani. tamamiyle sosyolojik bir deney amacıyla... ve etraftan alacağı tepkiyi ya da tepkisizliği de paylaşmasını rica etsem kimin yalanı sikilmiş olacak düşünüyorum.

gerekli cevabı bulduğumda rica edebilirim. şimdilik bir şey demiyorum... elini sikmeye devam edebilir bir süre daha.
kürtaj hakkındaki düşüncelerimi varlığı ile tümüyle değiştiren yazardır. bence kürtaj yasaklanmamalı. oluşmamış beyinler olmuşlara zarar vermektedir.