bugün

koyu renk kotun üzerine beyaz tişört giyip bi kaç takıylada süsleyince hem rahat hemde şık bir giyim tarzı oluşabilir. tercihimdir
tatlı kızdır.
seksi olduğunu düşünen kızdır.
(bkz: ben yapıyor muyum)
kotun üstüne bikini üstü giyip ortalıkta dolaşan kız kadar ilgi çekmeyecek olan kızdır ne yazık ki.
tipik türk kızıdır efendim, 81 ilin ezici bir çoğunluğunda öbür türlü giyinmesi hödük bakışlarına yol açacağı için akıllı kızdır. hem çoğu kot ve tişört gayet de hoş olabilmektedir.

daha ne yapsın o kız allahsızlar!
kot yaratılırken,kotun kullanma klavuzunda tişört ile giyilenmez uyarısının olmadığını bilen kızdır. açıkçası böyle düşünenleri sallamayacak kızdır. ve bu kombinasyonu sevmeyen birisinin açıklamasını da iyi yapması beklenir. neden kot üstüne tişört giyilmez.caiz mi değildir.yoksa yüksek moda kuralları mı buna engel.

yurdumda çıplak kalan insan olmasın diye siyaset arenasında maymuna döndü halkım, kotun üstüne giyilen tişört iğrendirdi, olamadı bir takım .
en asil duyguların insanıdır, candır..

üç-beş pantolon, on-onbeş tişörtle tüm hayatını gayette mutlu geçirebilen kızdır.
ne giycem derdi yok lan bi kere.. belli yani; dar paça kot üstüne bol tişört..
Günlük kıyafetlerini giymiş, belki de güzel gözükmek gibi bir uğraş içinde olmayan kızdır. Veyahut bu ikiliyi kendisine çok yakıştırıyordur.
ayağında da spor ayakkabı varsa, kot darsa, bir de saçları uzun ve dalgalıysa dadından yinmezdir.
tabii ki farklı şekillerde bu kombinasyonu renklendirmesi gereken kızdır.
örneğin kotun üzerine beyaz bir tişört giysin, üstüne deri ceket giysin, altına da güzel bir çizme giysin, ama öyle boğazına kadar olan saçma çizmelerden değil daha böyle sporumsu, ya da etnies, vans falan gibi kocaman tabanlı güzel bi ayakkabı giysin. converse de giyebilir tabii ki ama amaç sade bir tarzı renklendirmek.
bu arada (bkz: aa benim lan bu)
(bkz: siyahın üstüne beyaz çizgileri olan zebra)*
bir iki ufak aksesuarla, şık şıkıdım giyinen hemcinslerinden, çok daha şık olabilen kızdır.

görsel
görsel
görsel
görsel
çok büyük bir kabahat yapan kızdır. t-shirt pantolonun altına giyilmesi lazımdır.
(bkz: liselim)
gayet normal olan bir kızdır.
Abartılmamış sıkılıkta bir kotun üzerine renk uyumunu sağlayabildiği anda gayet hoş olan kızdır.

Fiziğiyle doğru orantılıdır bu arada.
bakkala giderken abiye giyen kızdan iyidir lan.
tuttuğum kızdır... bunlardan bir tane bana gönderin.evlenirim

eğer isterse öyle bir giyinir ki yüzünde hiç makyaj yoktur ama zıçmaya bile süslenerek giden kızdan daha güzel olur...
90'larda yaşayan insandır.

http://galeri.uludagsozlu...6rt-giyen-k%C4%B1z-69494/

edit: ben kastedilenin bol, kısa kollu ve pantolonun içine sokulan tişört olduğunu sanıyorum. öbür türlüsünün giyilmemesi için herhangi bir neden olamaz.
* kot tişört kombinasyonuyla kendini iyi hisseden kızdır.
(bkz: siz daha yedinci nesillere laf edin)
süper bir kombinasyondur.

rahat kızdır etrafın ne dediğini umursamayan kızdır. keşke öyle olsalar saçma sapan elbisler ile çıkmasalar dışarı.
Çıplak gezmeyen kızdır? Sizin oradakiler sütyenlemi geziyorki bukadar şaşırdınız...
gündelik hayatta yapılması gerekeni yapan kızdır.
türkiye'deki arap esintisinden dolayı gözü okula, arkadaşlarıyla buluşmaya, alışverişe, sinemaya, vs. giderken tuhaf pullu payetli kıyafetler, kocaman kemerler ve çizmelere, dirsekte asılı duran çantalara, kafada postişlerle gezen kızlara alışmış toplumuzca garip karşılanan kızdır.
tişört altına kot giyen kıza çok benzer bu kız. normal yurdun insanıdır.
http://galeri.uludagsozlu...6rt-giyen-k%c4%b1z-68338/

buna kim kötü diyebilir ki?