bugün

alihan'ın da yazar olmasıyla, pek de uzun sürmeyecek durumu haber veren söz.
(bkz: kaçın ajdar anık sözlüğe üye olmuş)
(bkz: sözlükten soğuma nedenleri)
(bkz: ajdar i siliyorum sözlüğü seviyorum)
tespitlerime göre sözlük camiasında, bi kendisi iki de yandaşı olmak üzere 3 kişilik bi ekip halinde çalişio kendileri. parmaklarınıza yazık çook çalışmanız laazım çoook..

(bkz: ajdar alık)
Müthiş bir komplo teorisidir. Şöyleki;

Sözlüğün kodlamalarında oluşan bir açıktan ötürü bazı gelişigüzel kodlar birleşmiş ve bir nevi kendi içinde bir yapay zeka oluşturmuştur. Fakat o sırada bu kodların içinde bulunan anlamsız bir diziyapay zekaya anlam algı bütünlüğünü kaybettirmiş, kontrolden çıkmasına sebep olmuştur. Bunun sonucunda bahsettiğimiz bu kod vürüs misali hebele hübele yapıp malum hedeyle ilgili yapılan yorumları seri halde eksilemeye başlamıştır. Tez elden ilgililer buna bir çare bulmalıdır.
(bkz: ya bi kalk git çay koy yaa)
"kadınlar ve çocuklar önden.. erkekler, her birinizin tek silah ve tek şarjör alma hakkınız var!" diye bağrışmalara neden olabilecek olay.
çağırıldığı programlardan 10 bin dölar gibi ufak bir rakam isteyen ajdar'cım * * kaç paraya tav oldu. buradan sayın yetkililere sesleniyorum. halk açıklama bekliyor *
sözlüğün kapanmasına sebebiyet verebilecek hadise.
eag: zall ajdar yazar olmuş ?
zall: ya baba yeni öğrendik bizde dükkanı kapamaya karar verdik zaten
eag: ama ama daha yeni başlamıştık yazmaya biz
zall: ya baba kusura bakma ama yazarlığını iptal edemiyoruz sonuçta o bir makine mühendisi ve bilgisayar da makine dimi ama.
eag: *........!!!!???
dipnot: * zall kişisinin konuşmaları tamamen hayal ürünüdür gerçekte böyle bir olay yoktur, ama olabilir..
yav olduysa olmuş, hoşgelmiş. bırakın birşeyler yazsın da ayar verelim.
sanirim gercek olan olay. yada birileri bizle fena dalga geciyor. (bkz: keklenmeyelim beyler)
(bkz: ronaldinhonun fenerbahceye transfer olmasi)
"doğruluğu mukadderse şimdi imtihan sırası bizde...ama durun durun...ajdar burda terbiye edilebilir.adı üstünde zaten mekanımız ulu değil mi?!ajdar doğru yerde arkadaşlar üzüm üzüme baka baka kararır acıyın acıyalım garibe..."diye çıkarımlar yaptıran bir dedikodu olsa gerek...
cidden ajdar anık'la ilgili entryleri kim kötü oyluyorsa ortaya çıksın. *
kara murat benim
hayır benim
edit: yine kötü oylanmış.*
·Çikita muz(2356)
(bkz: $u kılkuyruk mu)
(bkz: Ajdar anikle sabah sabah seda sayana katılıyoruz zirvesi)
(bkz: sozlukteki ajdar sevgisi)
sözlükteki yüksek iq seviyesini,aritmetik olarak normale çekmek için yapılan balans ayarıdır.
yazarların patır patır kaçışmasına neden olacak, allahım ne olur gerçek olmasın dedikodusudur.
(bkz: sözlüğün ajdaradan dolayı kustugu an)**
(bkz: al ulan sana bir hacibekir lokumu)
hoş*gelmiş, şeref buyurmuştur, medarı iftarımızdır,sineye basılası kucakta sevilesidir. *

(bkz: ben sana yazar olamazsın demedim)
(bkz: yakarım bu sözlüğü)