bugün

Tehlikeli ilişki türüdür, CYBH grubundan nasibinizi almak istemiyor iseniz, korunmasız cinsel ilişki lütfen yaşamayınız. Gençlerimizi uyarmak boynumuzun borcudur vesselam.
bir prezervatif 25 tl amk. siz boşuna mı fakirler 10-15 çocuk yapıyor sanıyorsunuz. bakıyolar adam asgari ücret alıyor gecekonduda oturuyor ama 8 tane çocuğu var. renkli süslü hanfendi diyor ki madem gelirin az neden bu kadar yapıyorsun? e amk bim poşeti mi bağlasaydı babayaro ya.
Çocuk düşünürken ve Hamile iken hunharca ve korkusuzca yapılarak hakkını verdiren ilişkidir.
Bizim ülkede korunma ihtiyacı, ulan kendimi tutamayıp karının içine boşalırsam düşüncesiyle tercih ediliyorken korunmasız ilişkiye giren kadınlarımız her ihtimale karşı doğum kontrol hapı kullanmayı ihmal etmesinler diyorum.
korunmasız cinsel ilişki yoktur. en basit korunma yöntemi, allah muhafazadır.
"Gaz maskesiyle gül koklanmaz."
görsel
sikinize sahip çıkın. canım ablamdan her sabah utana sıkıla istiyorsunuz sonra.
Tehlikeli bir eyleme

Hiç ummadığınız anda gel piçine sahip çık temalı bir telefon alabilirsiniz.
Türkiye'de et ete değecek mantığı ile yapılan hayvani eylem.
tebrik ediyorum doğrusu. benim alabildiğim en büyük risk nutella kalmış bıçağı yalamak.
eline beline diline sahip çıktın mı tamam. git evlen eşinle yap lan.
ben bir kere denedim, böyle poşet sikiyormuşum gibi oldu sonra çıkardım hiç kullanmadım. sikerler.
Afedersiniz ama çok risklidir göt ister.
et ete değecek mantığı ile yaşanan erkek tarafından kondom kullanılmayan veyahut kadın tarafından doğum kontrol gibi yöntemler kullanılmadan sadece tam orgazm anında erkeğin geri çekilerek kaçtığı ve dışa boşaldığı eylem.

bu ilişki de risk çok fazla. ayrıca aşırı heyecanlı.
siz gençler için risklidir. işi bilen biz abilerinize danışmalısınız.

sahip çıkın çüklere.
erkek kendini tutabiliyorsa ve temiz olduğundan eminse, kadın da cinsel işçi değilse ve kadın da temiz olduğundan eminse ve en önemlisi kadın için sorun teşkil etmiyorsa, "gaz maskesiyle gül koklanmaz" be kardeş...
Türkiyede bunu yapacak delikanlı azdır.
2 aralık 2017 akşamı beşiktaşla galatasaray arasında yaşanan ilişkidir.umarım hastalık kapmamışızdır bu fetöcü yosmalardan.
bel soğukluğu kapmaniza neden olur. sonra hastaneye gitmeden geçmez.
Uzun süreli sevgili olma durumlarında dişi bireylerin de istediği ilişki türüdür. Aşkım seni hissetmek istiyorum dediğinde zaten güzel birşeye bir parmak bal çalınmış oluyor.
hamilelik riskini göze alıyorsanız devam edin dediğim iliki çeşididir.her ne kadar dışarı boşalma gibi bir yöntem olsa da hamile kalma olasılığı az denemeyecek kadar fazla.o yüzden her ihtimale karşı ertesi gün hapıyla garantiye almak en mantıklısı bence.kullanılacaksa da sonradan kafada acabalar oluşmaması adına bir eczacıya danışarak e etkili olanını kulllanmak makbuldür.
(bkz: ella)