önünden geçme mevzusuna çok takılıyorsun ya benim cahil kardeşim, bir arabistana git bakalım. namaz kılarken kaç yüz bin kişi önünden geçecek. ibadetlerin hepsi allah ile o kişiyi bağlayan unsurlardır. ibadetlerde en önemli şey niyettir. sen kalbin temiz olarak istediğin yerde, istediğin şekilde ibadetini edebilirsin. allahın bizim ibadetimize ihtiyacı yoktur. bizden tek istediği şey bizim kalbimizdeki samimiyettir. yeter ki başka insanların haklarını yeme, yeter ki ibadetini bir amaç için kullanma. eğer böyle yaparsan o ibadetin sence ibadet olur mu? bu soruyu samimi olarak kendine sor. hepimiz bu dünyada birer yolcuyuz. hiç kimsenin hakkını yiyemeyiz. allah cc diyor ki; bana kul hakkıyla gelmeyin! di mi kardeşim? hepimiz kendi önümüze bakalım. her koyun kendi bacağından asılır.
Namaz show!
oldu o zaman yolun ortasında kılsın arabalar geçemesin. şovu sahnede yapsınlar milletin yaşam alanında değil. her dinin ibadethanesi var.
Dini bu kadar kullanmayın. Allah adamı çarpar.
namaz kılarken alemlerin rabbi ile aramızda wi fi bağlantısı kurulduğunu öğrenmemi sağlamış enteresan olaydır. vay bana vaylar bana. bazen cızırtı sesi geliyor kulağıma demek ki aradan geçen zındıklar bağlantıyı kesiyormuş..
ctrl + a .......... delete namaz

namaz iptal edilsin mi?

emin misiniz? hepsinin namazı geçersiz sayılacak ve cehennemde cayır cayır yanacaksınız.

tümünün namazı iptal edildi.
herkesler namaz kılar oldu.
ama yine kötülükler çoğaldı.
Doğru ya allah'la aldatan inancınıza göre ibadet açık kabahat gizli yapılır değil mi? Hatta ezanın sonuna o an camide olanları isimleri eklensin ki reklamınız tam olsun değil mi? Bu dinin özüyle sözüyle oymadınız insanların size saygısı bile kalmadı.
Namaz kılanların önünden geçince Allah ile irtibat mı kesiliyor?
Camilerde bile son sunneti kılan insanların önünden farzı kılıp çıkan insanlar geciyor.

Şov yapmayın anasını satayim.
itiraf ediyorum o benim. bile bile geçtim. gitsinler adam gibi camide kılsınlar namazlarını. onlar şov yapacak diye ben yolumu falan değiştiremem.
(bkz: izmir kordonda namaz kılan insanlar) adlı videoda namaz kılan insanların önünden geçen hadsiz kendini bilmez tiplerdir. Namaz kılan insanın Allah'la arasına nasıl geçersiniz hiç anlamıyorum.