bugün

Güzel insan, güzel yazar.
Keyifle Yazsın efendim.
Karşılıklı oylaştığım sevimsiz yazar.
iyisinden.
Beni açık oylayan ilk yazardır. Benim için değerlidir.
Hani pusuda duran bir yazar olur ya eli tetikte, nasıl desem entry girerken yarıda bırakıp, entrynizi oylayıp, devam eden entry girdikten sonra seri artılayan bir melek hah işte böyle bir yazar. Çok değerli bir yazar teşekkürler sizin için.
[kat: değerli yazarlar]
nicki ilginç yazar. umarım tahmin ettiğim gibi değildir.
Seri artı veren çılgın bir yazar.
+79 nedir nedir 79 +
Bu kadar cömert bir yazar başka da yok zaten.
(bkz: Piç)

Karadeniz'de kopel yada sık kullanılan şekliyle kopeli piç anlamına gelir.
sözlükte ilk tanıdığım yazardır. profinize girip, bütün entryleri okuyup, emeğin hakkını verir. çok değerli ve sevimli şirin bir yazar. tanıdığım için çok şanslıyım. var olsun.
(hayallerimin yazarı rüya gibi ama gerçek belki de o rüyanın bir parçasıyım hala bilemiyorum ama seviliyorsun ne mutlu sana)
Rusça yazılışı budur;
Здоровые дети младшего возраста

ingilizce çevirisi budur;
Healthy little child.

Türkçede şirin mi şirin minik kuş anlamına gelir. Aslında bu yazar da iyi kalpli şirin mi şirin, tatlı yufka yürekli minik bir kuş. Onun yanınızda olması bile sizi mutlu eder. Çünkü yaZılarınızı hiç sıkılmadan okur ve artı verir, ellerine sağlık nicki güzel yazar.
sürekli bana açık eksi atan yazar.

olum en son karşılıklı şukuşalıyorduk niye ipnelik yapıyorsun!?
(bkz: ay hoşt ulan)
Sabah stalkercısı, ilgiyle takip eden yazar, iyi yazmalar!
Entrylerini okurken kendisinin benim iç sesim olup olmadığını düşündüğüm yazar.
tasarımcı kişiliğiyle göz doldurmuş yazar. hayırlı tasarımlar.
Sözlükte tanıştığım ilk yazar. Hakkında entry yazmak bu guneymis demek ki. O bir arkadaş o bir kardeş o bir melek dersem hiç abartiya kaçmaz herhalde. Kesinlikle çok iyi bir dosttur. Böyle cikarsiz ve de içten. Var olasın değerli insan...
Neden gittin bıraktın bizi viran. Sözlüğe 2016 da ilk girdiğimde ilk tanıdığım yazardı. Naif ve ince. Şimdi ise soluk bir hoşçakalın demiş. Bir yıldız daha kaydı eski dostlarımdan. Gene gel güzel insan...
ilk tanıdığım yazardı. Bi hoşçakal bile demeden gitti. Neden ki...
Kopel, biz sensiz greaw ile keyif almıyoruz tatlı bir karakter tatlı bir yuz tatlı bir insan eksik şu sofrada içkinin boğazda düğüm olduğunu yutkunurken cam kırığı gibi kestiği kişiliğini aradığımız şu günlerde bir sen yoksun diye mektup yazmama sebep olmuş bir yazardı tatlı bir yazardı.

Şirin anlamına gelir karadeniz ağzında.

O yüzden şirin idi belki de gitmeden nickine yakışanı yaptı ve gitti, eksiğin hissediliyor şimdi silik olurken bir veda etseydin keşke...

Ki sormazlar mı bu yazara silik olmadan önce kalbini niye kırdın diye, işte pişmanlığın resmi neyse ne desem bosch.

11. Nesil silik yazar.
güncel Önemli Başlıklar