bugün

(bkz: kandırıldık)
Suriyenin neredeyse 4 te 3 ne hakim rusya nın türkiye den koordinat alması ilginç.
Ne işler dönüyor anasını satayım, kendi askerimizi kendimiz mi şehid ettik? Sabır...
hala fetocu diyenleri gördükçe içimdeki hayvanın canlandığı mevzudur. şakasına bile olsa söylemeyin şunu malum kesimdeki meczuplar ciddiye alır..

iş bilmezlik bunun adı başka bir şey değil. ne askerimiz iş biliyor ne polisimiz ne siyasetçimiz ne sporcumuz. tamamen eğitim ile alakalı kendini geliştirmek ile alakalı bunlar.. işi bilmeyen çavuşlar döner g.tünü avuçlar diye bir söz vardır askerde duymuşsunuzdur hepiniz..

zaten genel kurmaydan ışık hızı ile gelen "kaza" açıklamasının altından böyle bir şey çıkacağını yazdım dün..
rusya bilerek vursa bu kadar acıtmazdı.
Ordunun geldiği hali özetleyen durum. Şaşırmadık.
Başkanlık gels... Her an böyle bir açıklama gelebilir. Gerçekse utanç verici olay.
malesef ki hatanın altında kendi ordumuzun çıkması son derece talihsiz bir durumdur.Derhal bu hatayı yapıp askerlerimizin şehit olmasına sebebiyet verenlerin bulunması gerekir.
Türkiye derken kim acaba? Doğrudur, ve böyle bi resmi açıklama yapmışlarsa bunu kanıtlayabiliyolardır
savaşın içerisinde dost ateşiyle vurulma gibi bir olgu var.

http://www.sozcu.com.tr/2...k-pilot-anlatiyor-558491/
lan koordinat bizde varsa niye bunlara veriyoruz uçak mı yok koca türk ordusunda biz neden vurmadık.

bu ne lan? amerikalı gelir tatbikatta füzeyle muavenet i batırır kaza oldu der rusu biz koordinatı sizden aldık der askerlerimizi vurur.

arkadaş bir işin iyi yapılmasını istiyorsan kendin yapacaksın, el skiyle gerdeğe girilmiyor işte mesele arafta kalıyor olan bizim askerimize oluyor.
fetöcüler vermiştir yine kandırıldık arkadaşlar sorun yok. başkanlığa evet.

yalnız rusya'nın böyle bir iddiayı atması biraz arka taraftaki boşaltım organını gerektirir, doğru ki söyleniyor. sor bana bu ülkede olan şeylere artık şaşırıyor muyum.
(bkz: Akp döneminde gerçekleşmiştir)

Bütün imamları, biat edenleri doldurunuz hem polis teşkilatına hemde askeriyeye sonra zeki insanlar işsizlikle boğuşmaya başladı, ülkeye faydalı olamadı. Ceremesini bütün halk çekiyoruz.
bu gün cuma olmasından mütevellit hayli kibar olmaya karar verdim

olabildiğim kadar kibarcana

ülkemizin siyaseti ; eskort servisine benziyor.
abi sonu 45 demiştim 35 değil diyerek bizimkiler koordinatları rusya yanlış anlamış diyerek kıvıracağı saçmalıklar abidesi.
3 şehidin sorumluluğunu tsk'ya yükleyen açıklamadır.

Ciddi bir ihmal ya da kötü niyet var burada.
yuvalanmış Tarikatçıların orduyu mahvetmesini daha ne kadar izleyeceğiz?
Hani bu ordu temizlenmişti.
Görülen o ki Fetö'nün Ergenekon kumpasıyla tarumar ettiği güvenilir kadrolar hızla geri dönmelidir.
Ruslar bizden koordinat mi aliyormus? Madem bi yer bombalanacak, koordinati biz belirliyoruz, neden ruslara verelim, gidip kendimiz vururuz. Biz de ucak mi kalmadi? Sacma sapan bi aciklama. Adamlarin sinir ihlale etmis ucagini vurduk kiyamet koptu, adamlar bizim 3 askerimizi vurdu goz gore gore bizimkilerde tik yok. Yanlislikla olmus diyorlar, yaziklar olsun.