bugün

"Aha sıçtım" dedirtir.
Öyle bir gerginlik oluşturur ki acaba bir sorun mu problem mi var diye kafanızda kuruntularla ortada kalırsınız.
Cümlesi her duyulduğunda tedirginlik veren cümle. Gerginliğe sebep olur ve çoğunlukla iyi bir sonuç ortaya çıkmaz.
https://youtu.be/4RcPGIflM7k
Ardından güzel haberler gelen kelimeler bütünü.
gcntrkcll'in son günlerde millete attığı tripsel mesaj.
vücudun değişik bir tepki vermesi olasıdır. (bkz: karın ağrısı).
-konuşmamız lazım
-elimlen gonuş.
--spoiler--
- ...hamileyim.
--spoiler--

sıçtığınızın resmidir. tabi evli değilseniz.
bir de uzun uzun yazıyorsa insan iyice tedirgin olur.
ecel teri döktüren söz öbeğidir. sürpriz yumurta gibidir kendisi.
görsel
sonunda can sıkıntısı yaratacak cümledir. o konuşma olabildiğince ertelenmelidir.
duyulduğu an karşı tarafa yapılan tüm ibneliklerin film şeridi gibi gözlerin önünden geçtiği cümle. karşı cinsten duyuyorsan ayrılığın yaklaştığının sinyalidir. arkadaşınızdan geliyorsa sadece morali bozulmuştur, o kadar kişi arasından sizi seçmiştir konuşmak için. kıymetini bilin lan.
-konuşmamız lazım
+konuşalım
-seni seviyorum mahmut
+neler diyorsun hilmi abi arkadaşlar yanlış anlayacak.
her defasında bu kelimeyi söyleyip, görüşüldüğünde esas kelimeyi söyleşmemektir.
duyduğun an kafandan milyon tane konu geçirirsin.
kimi zaman bunu duyanda bir heyecan uyandırır.
"Konuşmamız gerek" beyni en hızlı çalıştıran cümledir. Alzheimer hastasına bile 'ben kötü ne yaptım acaba' diye bir anda herşeyi hatırlatır.
(bkz: we need to talk about kevin)
patronum tarafından tarafıma kurulmuş lanet cümle. 5 dakika sonra odamda ol konuşacağız dedi. nasıl tutuşuyorum anlatamam.

(bkz: sözlük bana iş bul lan allahsız)
bunu diyen eğer bir kızsa hala umut var demektir. yok eğer bu kişi erkek ise o iş bitmiş demektir.
duyulduğu anda mide bulandırır. telefonu k.çınıza sokup sadece koşmak istersiniz.
o konuşmadan iki taraf da asla hayır görmeyecektir.
sonu ayrılık olacaktır belkide...