bugün

erkekler için hayat kurtaran yöntemlerdir. çünkü konu çoğu zaman seks olduğu halde kamiller bir türlü anahtar cümleyi bulamazlar.

erkek: off yürümekte zorlanıyorum duralım.

kız: ne oldu ki?

erkek: ya bende bir problem var da.

kız: neymiş?

erkek: söylemeyeyim şimdi.

kız: söyle ya ne olacak ki?

erkek: geç boşalma var da bende, o yüzden kasıklar hamlıyor.

gibi, gördüğünüz gibi aynı cümlede aygır gibi sex yapabildiğinizi çok bilimsel veriler ışığında hatuna işliyorsunuz. ayrıca da konunun o saatten sonra sex dışına çıkması da imkansız.
hissederek ve öyle düşünerek söylediğinizde tepki ile karşılaşırsınız ve hayal kırıklığı olabilir lâkin bunu şakayla karışık söylerseniz muhabbeti o yöne çekmek mümkündür. tepki olsa bile ''taşşak geçiyorum yeaa'' deme şansınız var. en güzel yöntem şakayla karışık konuyu oraya getirmek.
uzun süreli ilişki için :

- sevişeceksek sevişelim, uykum geldi.

evet.
Her ne olursa olsun, başarısız olacak girişimdir. Çömlek ustası gibi olmak gerek. Aceleniz olmasın; ellerinizde şekillenecek her şey sonuçta. Ani bir hareketiniz, çömleği bir kola şişesine dönüştürebilir. Doğaçlama konuşun, doğaçlama yaşayın. Taktik denemeye kalkmayın; karşınızda bir evrimsel süreç boyunca bu falsoları keşfetmek için eğitilmiş bir cins var*. Adına sabır demenizi istemem; bambaşka bir şey bu. Adı "lafı sekse getirmek" değil bir kere. "Tutku" diyeceksiniz onun adına. Ve devam edeceksiniz; çeşitleyeceksiniz.
erkek kişisi: merhaba

Hatun kişisi: merhaba, ragip bey nasılsınız?

E: götün çok güzel çok.

H: aa! Ne oluyoruz efendim.

E: am göt meme uf

H: pezevenk misin be adam!

E: uff küfür et bana küfür et. Oh kocacim de. Seks am göt.
tek yol öpüşmek
+nasılsınız gizem hanım?
-iyim buse hanım siz?
+lezbiyenim.
-efendim? Pardon?
+bilardo salonu diyorum, Çok uzakta değil..
azimle denenirse saksofondan bile konu sekse getirilir.

saksafon--saksafen--saksefen--seksefe--seksef--sekse--seks--seks--seks.
- şimdi yanında olsam napardinn??
+ biraz yürüseks mi?
(bkz: ibrahim tatlıseks)
ihtiyaç duyulan cümleler simdi dolar buralar.
Sol frameden random başlık seçmek.
-seks-ek oynamayı bilir misin cici kız ?
- bu üzerimdeki kıyafet de unısex istersen bi dene.
(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
grup seks-en dört dinler misin?
kıza ilk başta güven vereceksin onu sevdigini anlatacaksın güzel sözler söyledikten sonra onunla uzun vadeli düşünmek istediginizi söyleyin zaten o belli bir süreden sonra kendi kendine size açılır seks muhabbetine girer.
yok daha memeler?!
aklı fikri şeyinde olan amacı farklı abazaaa.
sek sek oynamayı teklif edin.

(bkz: s koy kıçına)
yaz çok iyidi ya denizde taş sekstiriyoduk falan. bilinç altına yerleştirdikten sonrası gelir zaten.
Alakasız konu konuşulurken 'bu arada hiç anal denedin mi?' diyerek girilebilir.
Açık açık konuşamıyorsanız sözlüğe bok atın, herkes abaza yea burda diyin falan.

Bu arada hiç anal denedin mi
Üstünde ne vr.s