bugün

tanım: konser anında gaza gelen kız arkadaşını sahneyi daha iyi görebilmesi için omzuna alan erkektir. çekimlerde hep dikkat çekerler.

yahu anlamıyorum hadi zayıf bir kızı alıyorsun omzuna da, 80 kilo civarı hatunu ne diye alıyorsun be adam. tiesto da mı ne görmüştüm sanırım. kadının baldırları, butları, yağları sayesinde adamın kafası kaybolmuştu.
eğer bu deve güreşçilerinin arkasına denk geldiyseniz, önce kendisine sonra ekürisi olan kadına fütursuzca küfür etmenize sebebiyet verir.

"o kadar parayı göt izlemeye mi verdim lan?" diye kibarca serzenişte bulundururlar adama.
bacak omuza işlerini iyi bilen erkektir.
olası tacizlerin baştan önüne geçme niyetindeki erkektir.
arkadaki insanlara konser yerine sevgilim dediği şahsiyetin bi tarafını izletmeyi uygun bulan düşüncesiz erkek müsvettesi.
sevgilinin çatalı herkeze göstermeye birebirdir.
kız arkadaşımı başkaları taciz etmesin ama ayakları benim ellerim de olsun diye düşünüp kız arkadaşını diğer insanlardan daha fazla taciz eden düşünceli erkektir.
ekip çalışması yapmaya meyilli erkek modeli.
konserden önce kafalar güzelce çekilmişse itfaiyeci pozisyonuyla kız arkadaşını bohça misali sırtlamış erkek de olabilir.
kızın önündekiler için sorun teşkil etmeyecektir ama arkadakiler için ilk başlarda küfür yiyecek olan erkektir. daha sonraki levellerde tekme itiş-kakış gibi hareketler ile yarak misali duran yapıyı devirme girişimleri olabilir bittabi.
(bkz: bacak omuza)
iğrenç ötesi bir görüntüdür. bir de tam önünüzde ise bu iki mide bulandırıcı çift, o zaman katil olma isteği uyanır sizde. en azndan bende öyle bir etki yaratıyor....
büyük ihtimal havuzda da kız arkadaşıyla deve güreşi takımı oluşturan erkektir.
boyu kısa olan kıza sanatçıyı göstermek...
sevgilisinin poposunu arkadakilerin gorus alanina bizzat yerlestiren erkektir.
yav kro olsun konsere monsere izin vermesin demiyorum da bu kizlarin "baak sevgilim beni omzuna aliyor nasilsa 45 kiloyum hih", erkeklerin de "oyle kasliyim ki hatunumu omzuma aldim yabadabadu" ayaklari cok belli oluyor efendim, ne bilem erkek azcik kiskansa kiz da oturakli felan olsa diycem de gencler egleniyor birak diyecekler. ergen isi bunlar.
(bkz: alan razı veren razı sanane)
Güçlü kuvvetli erkektir o .