bugün

girdiği entrylerle lafı gediğine koyan usta yazar. ellerine sağlık
takip ettiğim kadarıyla ülkücü düşmanı yazar.
tacını devretmeye çalışanların hedefi olan yazar.
çok gereksiz bir ergen yazar. dünyanın onun etrafında döndüğünü zanneden liseli yazar.
lise öğretmeni yazar. ergenle ergen olur dostça eğitim verir. ama sivilde siklemez.
kendi başlığında herkese cevap vermeye çalışan yazarımsı. zevkle takip ediyoruz.
uludağ sözlükte türk edebiyatının ağır topları olduğu için onların arasında yazarımsı kalan yazar. genellikle özel mesajlarda ayar verdikleri birikmiştir nick altında. hadi gelin buluşalım eski köprünün altında.
best of the bastards ödüllerine aday gösterilecek büdü.

edit: ödül alamaz gerçi okuduğunu anlama becerisi bile yok. havlamadan önce anlayarak okursa belki yeteneğini görebilirler.
best of bastads ödüllerini dört dalda kavrayarak rakiplerini havlatan yazar.
bu geceyi ak parti'ye ayırmış yazardır.
herkese ama herkese bok atan bir haydar baş vardı (unutanlar için hatırlatma iş aş haydar baş), onu hatırlatıyor insana.
bok atmayan, bokun üzerini toprakla örtmeye çalışanların üzerine pisleyen yazar.
korktuğum yazardır.
bu yazar arkadaş sürekli din adına ve diğer ciddi konular hakkında zerre bilgisi olmadan konuşur durur. saçmalar sürekli. birilerine laf soktuğunu zanneder. ama haberi yoktur ki kimsenin z.kinde bile değildir. gülünür geçilir.
kimse ifadesi iddialı olmuş, o zaman ben takıyorum amına koyim. noldu şimdi önerme? yanlış oldu değil mi?

kompetan siker. ama tanımıyorum.
gül geç yazarı.*
insanlara bakış açısı kazandıran yazar. e o kazandıkları açıyla kendi kıçlarına bakarlarsa da yapacak birşey yoktur.
kendini övmeyi pek beğenmiş yazar. buğday ambarında hayaller kuran yazar .
(#11305215) nolu entrysinde kanıtı olmadan tespit yapmış yazardır. ayrıca, başkalarının inançlarına laf atma saygısızlığında da bulunmuştur.
kendisine acıdığım yazar. ispat ettiği şeyler gerçekten çok çirkin.
kaynak göstermeden, bir şeyleri iddia eden yazar.*
kaynağı olmayanlara kaynağını sonuna kadar aralayan yazar.
kendisi seri artı veren melektir.

ayrıca sözlükteki ülkücülerle ve şakirtlerle taşak geçmeye bayılmaktadır.
vay çerkes'miş.
'bu ülkeyi iyi tanıyan ve seven en çok eleştirendir. geri kalan laf ebeleri götte parazittir, düşse bile bokun içine düşer.' lafının sahibi yazardır.
bu ülkeyi iyi tanımanın birinci koşulunun türk olmamak olduğunu haykıran yazardır. ayrıca çok cevval bir çerkestir.
güncel Önemli Başlıklar