tv8'de tolga çevik ile salih kalyon tarafından sunulan sinan çetin'in yapımcılığını yaptığı güldürü programı. başlığın açılmasına asıl sebep olan şey ise tolga çevik'i izlerken aşırı derecede burhan altıntop izliyor hissine kapılmanızdır. Bu dikkate alınmadığı sürece farklı bir bir yapım olarak ele alınabilecek bir show programıdır.
Yönetmen karakteriyle tolga çevik ve salih kalyon'u yönlendiren oyuncunun * da yabana atılmaması gereken, kişisel kanaatimce çok kaliteli bir komedi programı. Adını bilen varsa lütfen yazsın.

Ancak üzülerek belirtmeliyim ki * belli bir eğitim seviyesinin altında olanlar maalesef "bu salak programda gülecek ne buluyorsunuz" şeklinde reaksiyon vererek beni fazıl say sendromuna sokuyorlar. Cem Yılmaz için de "gülecek ne var" tepkisi verenler aynı moronlardır.

Ben Tolga Çevik'e katıla katıla gülerken, neden güldüğüme anlam veremeyip tuhaf tuhaf bana bakanlara buradan şunu söylemek istiyorum, o çok beğendiğiniz, pala bıyıklı, keko görünümlü çakma ağaların ceep'lere bindikleri, töreleri anlatıyor gibi görünüp de işin suyunu çıkaran, kibirli patronların bir gece için yanında çalışanları o.o.pu yerine koydukları, türlü rezaletin yaşandığı dizilerinizle, ancak sömürge milleti olursunuz...
sarplı ve daha öncesi için salih kalyon'lu bölümleri çok iyi olan programdı. tv8 ve starın kırmızı logosu duruyorken ki dönemleri güzeldi. ondan sonrası için, arkadaşım hoşgeldin, müdür ne'aptın, tolgshow aynı tadı hiç veremedi bence.
(bkz: arkadaşım hoşgeldin)
sanırım yeniden başlayacak olan programdır. show tv falan diyorlar ama emin değilim.
-komsu senin kazan doğurdu..
-ne yaptın lan kazana!.
enteresan şekilde devamlı birileri tarafından eleştirilen tükandır.

bu sefer de okan bayülgen eleştirmiş format hırsızlığıyla ilgili...

anlamıyorum ya.bu format mı her ne haltsa bunun patentini mi aldın arkadaşım..nasıl böyle kolayca milleti hırsız yaparsınız ya..

kaldı ki format orda duruyor..ahanda git sen de yap.yapabiliyorsan yap...o kadar kolay mı? o anlık, spontane, doğaçlama esprileri, hazırcevaplığı becerebilecek misin? o yönetmeni bulabilecek misin? becerebilecek misin?

tolga çevik'in emeğine haksızlık olmuyor mu, bu sefer de sen emek hırsızlığı yapmıyor musun?
kesinlikle diyebilirim ki çok güzel hareketler bunlar dan daha güzel bir yapımdır. tolga çevik başlı başına bir komedyen. öyle insanları güldürecem diye kendisinide kasmıyor. çok güzel hareketler bunlardaki oyuncular gibi yapmacıkda değil. adamda doğuşdan komedyenlik var ve insanları güldürmeyi başarabiliyor. gelelim çok güzel hareketler bunlar ise ilk zamanlarda iyiyken şimdilerde güldürmeyen ucuz espirileriyle vasatın altında kalmıştır. genel olarak izleyici ve sahne seyircisi azalmıştır. skeçi yaptıktan sonra beğendinizmi diye eşek gibi bağırırlarsa olacağı buydu.
--spoiler--
yönetmen: vaşaklar geçiyor şu anda.
tolga çevik: yönetmen bizle vaşak * geçiyor.
--spoiler--
az biraz tutukluk vardı sanki asker sonrası ilk bölümde, özellikle askerden dönüşü canlandırdıkları kısımlarda. bazı yerlerde anırarak güldüm mü ? valla güldüm. severek izlerim efendim. hoşgelmiş sefa getirmiş.
hakan yılmaz, performansıyla alkış almaktadır.
Kimse belirtmemiş şaşırdım gerçekten ama tv8 ve trt1'deki bölümleri harikaydı.
bu haftaki işlediği iki konu; ''robin hood'' ve ''ay a yolculuk'' olan çok eğlenceli program.

+ arkadaşım altının yarısını fakirlere verdim dedin. adamlara 100 altın vermişin. nerde geri kalan 250 altın ?

- eee, ööö, şey. arka cep olmayınca yolda kay...

+ şerefsizlik yapma !!!

(bkz: ahahahaha)
an itibariyle eldiven üzerinden yaptığı prezervatif şakasıyla yarmıştır.
bu sezon yayınlanan 2.bölümüyle tabiri caizse anırta anırta güldürmüştür. tolga çevik askerde oyunculuğunu daha mı geliştirmiş bana mı öyle geldi ?