13 yaşında ortaya çıkan erkekte babaya hava atma hissini uyandıran şeydir. Ayrıca koltuk altı kılı çıkan erkekte açıklanamaz bir deodorant sevdası başlar.
acilen ortadan kaldırrılması gereken igrençliktir. * *.
(bkz: kıla tüye başlık açmak)
sürekli olarak başımızın belası olan kıllardır. Özellikle sıcak havalarda bakımını iyi yapmak gerekir.
erkek arkadaşlarımıza söylüyorum kızlar hiçmihiç hoşlanmazlar bunlardan, quiksilver şort, ray-ben gözlük, adidas ayakkabı ile plaja intikal etmenize rağmen kolların kalkmasıyla acaiyip itici olabilirsiniz * bazı kız arkadaşlarım ağda ile kökten kurtulunması gerektiğini bile söylemişti *
müslümanlar için kesilmesi gereken, fakat hıristiyanlara göre de kesenin eşcinsel olduğu düşünülen saçma sapan kıldan tüyden bir konudur. kesin gitsin...*
hemen alınması gerekli vücut tüyü.
genelde koltukların altında bulunan kıllardır..
(bkz: en kötü esprimiz böyle olsun ulan)
temizlenmesi en zor kıl yumağı.
bronşların uclarının koltuk altına uzandıgı bilgisine göre; en azından kıs mevsiminde bir miktar kıl bulunması bronsların sıcak durmasını sağlar. yanı akcigerleri korur hasta olmayı onler. gereklidir. *
(bkz: jöle sürmeden dışarı çıkmam) *
(bkz: hirci)
sevgilimden ayrılmama sebep olan bir iğrenç görüntüdür.
en iyi çözümü 2 haftada 1 agdayla almak olan kıl yumagı.
nihat doğan'da bolca bulunandır.
yarattığı kokudan nefret edilen, genelde yaz aylarında kokusu toplu mekanlarda(sinema, otobüs, dolmuş, metro, metrobüs vs. ) hissedilen kalın tüydür.
özellikle yaz aylarında baş belası olan hormonal bir durumdur.
kızlarda olması erkeğin kızlardan soğumasına sebebiyet verir. ben bizzat otobüste gördüm. ayakta giden bayan yolcu demirden tutunmak için kolunu kaldırmıştı ve o iğrenç kıl yumağını sergiliyordu adeta. *
Fotoğraf çekimleri esnasında dikkat edilmesi gereken önemli bir ayrıntıdır. O bölgeye photoshopta uygulanamıyor.
koltuk altında çıkan kıllar, bölgenin terlemesini engeller. hani şu tişörtünde ki koltuk altı bölgesi ıslak görünen insanlar vardır ya, gördüğümüz zaman midemiz bulanır, işte örneğin koltuk altı kılları bu iğrençliği engeller.

ayrıca koltuk altı kılları leş gibi koku yapsa, tüm dünya erkekleri keserdi, sade bizim kendini akıllı zanneden türkler değil.

yahu elin ingilizi, fransızı, almanı koltuk altı kılını kesmez ama güzel gibi kokar, bizim türk keser ama at pisliğinden beter kokar.

koltuk altının tek kötü yanı kötü gözükmesi, özellikle kızlarda.
basketbolcularda ve voleybolcularda olduğunda mide bulandıran kıllardır.
hiç mi televizyonda kendinizi izlemiyorsunuz arkadaş, hiç mi jiletiniz yok.
(bkz: erkekleri itici yapan detaylar)
Pislikten başka bir şey değildir. Her insanın temizlemesi gereken yerlerden bir tanesidir.
Erkeği seksi kılandır.
belki garip hatta çok absürt olabilir. bu beni manyak yapar mı bilmem ama kadında seksi bulduğum bir detay bu benim. bazı kadınlara yakışıyor. vajina üzerindeki bir tutam kılla birlikte olursa daha fazla hoş oluyor.
Kadında olabilecek en seksi detaydır.

işaret parmağına doluycaksın ve daha sonra ağzına götürceksin. (bkz: orgazm)