bugün

otobusteki amcalar almayı bilmiyor sanırım.
Koparıp ağza atılması zevkli olan kıldır. O ekşi tat hiçbir şeyde yok.
koltuk altı kılını savunan insanı da ilk defa görüyorum, uzun uzun yazmış bir de.

savunan ve uzatan insan leştir bana göre.
sanilanin aksine ter uretmez ve kokmazlar.
ter ureten ter bezleridir kokan ise birikmis bakterilerin olu derilerin terle birlesip cogalip kokusmasidir.(bu iyi yikanmiyorsunuz anlamina gelir.)
belirli seviyenin uzerine cikinca makineyle kisaltir asla jiletle kokten kesmem.

gayet temiz hicbir koku problemim yok.bastirarak kopuk kopuk yikanirsaniz bir sorun olusmaz.zaten su devirde stick kullanmayan gunluk dus yapmayan kaldi mi bilmiyorum.

kendimi uzunken daha sert ve erkeksi hissederim.
Alınması gerekir, birde böyle kendini kabarta kabarta benim kılım var. Erkek adam kıllı olur diyen amcalar yok mu? Amca sen olayı yanlış anlamışsın. Hangi bilmem ne zamandayız. imkanın var. Hadi eskiden jilet vb. Yoktu. Ama şimdi krem bile çıktı be dayı. Pislikten başka bir şey değil. Kokuyor yaz aylarında. Al onları gözünü seveyim. Sonra metroda, metrobüste ölüyoruz kokudan.
nba oyuncularından bazıları uzatıyor. iğrençsiniz ibneler diyesim geliyor. kesme sebebim iyi ki dini değil.
Ne bok yemeye çıktığı bilinmeyendir.
Günah olmasından ziyade pisliktir.

erkek olmama rağmen Allah'tan çok seyrek ve az çıkıyor.
Genel olarak en sevdiğim özelliğimin kılsızlık olduğunu söyleyebilirim.
üççüs beşşüs üççüs beşşüs gibi bunu da hızlı okuyunca müzik olmaktadır. 300-500 göre daha az bilinir.
arkideşler şimdi size bi tarif vericem ve şu dakikadan itibaren hayatınızın seyri değişicek. özellikle siz sevip sevip de açılamayan kardeşlerim. bakın hacılar. şimdi sevdiğiniz kızın koltuk altından bi tutam kıl kesiyonuz ya da kendisinden rica ediyonuz. artık bilmiyom ne bahane edersiniz. alıyonuz demliğe atıyonuz üstüne de bir buçuk su bardağı katıyonuz kaynatıyonuz. fokur fokur olup koltukaltı kılları iyice dibe çöktüğünde ocağı kapatıp bardağınıza döküyonuz içiyonuz tercihe göre üstüne limon da sıkabilirsiniz. hemen gidip kıza açılıyonuz kabul ediyo. bana güvenin ve deneyin.
2 haftada bir soykırımına uğrayan kıllardır. Bi bitmediniz mk.
başlığa tıkladığımda iyyy iyreeençç gibisinden şeyler bekliyodum ben millet tahrik oluyomuş ya la.
iğrençsiniz ibneler
önünü alın çok geç olmadan.
Kadında olabilecek en seksi detaydır.

işaret parmağına doluycaksın ve daha sonra ağzına götürceksin. (bkz: orgazm)
belki garip hatta çok absürt olabilir. bu beni manyak yapar mı bilmem ama kadında seksi bulduğum bir detay bu benim. bazı kadınlara yakışıyor. vajina üzerindeki bir tutam kılla birlikte olursa daha fazla hoş oluyor.
Erkeği seksi kılandır.
Pislikten başka bir şey değildir. Her insanın temizlemesi gereken yerlerden bir tanesidir.
(bkz: erkekleri itici yapan detaylar)
basketbolcularda ve voleybolcularda olduğunda mide bulandıran kıllardır.
hiç mi televizyonda kendinizi izlemiyorsunuz arkadaş, hiç mi jiletiniz yok.
koltuk altında çıkan kıllar, bölgenin terlemesini engeller. hani şu tişörtünde ki koltuk altı bölgesi ıslak görünen insanlar vardır ya, gördüğümüz zaman midemiz bulanır, işte örneğin koltuk altı kılları bu iğrençliği engeller.

ayrıca koltuk altı kılları leş gibi koku yapsa, tüm dünya erkekleri keserdi, sade bizim kendini akıllı zanneden türkler değil.

yahu elin ingilizi, fransızı, almanı koltuk altı kılını kesmez ama güzel gibi kokar, bizim türk keser ama at pisliğinden beter kokar.

koltuk altının tek kötü yanı kötü gözükmesi, özellikle kızlarda.
Fotoğraf çekimleri esnasında dikkat edilmesi gereken önemli bir ayrıntıdır. O bölgeye photoshopta uygulanamıyor.
özellikle yaz aylarında baş belası olan hormonal bir durumdur.
kızlarda olması erkeğin kızlardan soğumasına sebebiyet verir. ben bizzat otobüste gördüm. ayakta giden bayan yolcu demirden tutunmak için kolunu kaldırmıştı ve o iğrenç kıl yumağını sergiliyordu adeta. *
yarattığı kokudan nefret edilen, genelde yaz aylarında kokusu toplu mekanlarda(sinema, otobüs, dolmuş, metro, metrobüs vs. ) hissedilen kalın tüydür.
nihat doğan'da bolca bulunandır.