bugün

ihtimaller arasında olan transfer.
ali dürüst'ün bile yalanlamadığı transferdir. ali dürüst doğruladı canlı yayında, o kadar yani.

edit büdüt: yahu bu adam da afrika kupasına gidicek devre arası, fildişi elenmiyor da amk. gelmesin dediğimdir.
gereklidir. mevcut savunma hattıyla şampiyonlar ligine başlamak harakiridir. bir stoper, bir sol bek - zaten 4 senedir şart ama - şarttır bu takıma.
gerçekleşme ihtimali olan transferdir.ali dürüst yalanlamadığına göre vardır bu işte bir şey.

gelirse defansa ilaç gibi gelir birde yanında sol bek alabilirlerse bomba olur ama en azından devre arasına kadar sol bek alınacağını zannetmiyorum.
olursa harika olacaktır, lan bir de sol bek alsın şu takıma, sen o zaman gör alternatifli kadroyu.
galatasaray'a başarıyı getirecek bir transferdir.
gazetevatanın haberine göre gerçekleşmiş transferdir. bize de hayırlı olsun demek düşer;
http://haber.gazetevatan....78455/5/Spor#.UEPL8NYaNlw
yüreğimize inecek yapmayın böyle şeyler. doğru ise süper olacak transferdir. ama biraz balon gibi geldi bana.

doğan haber ajansından da verilen haberdir. galiba balon değil.
http://www.dha.com.tr/kol...dakika-haberi_358774.html
kaka'dan daha iyi bir oyuncu değildir ama galatasaraya kakadan daha faydalı olacaktır. umarım gerçekleşir.
yanında da john arne riise olması muhtemel transfer.
beşiktaşlıyım ama bu adamlar gelirse tebrik ederim.

riise olabilir de toure gelirse gerçekten bravo denir.
eğer ki gelirse bir fenerbahçeli olarak beni kıskandıracak transferdir.
Gelmesine ramak kalmıstır.
(bkz: kolo toure/#16770026)

olarak düşündüğüm transferdir.
ko-lo kolo kolo kolo ture gibi guzide bir bestesi olan, galatasaray'a cok faydali olacak bir stoperdir. ayrica; "ya-ya yaya yaya yaya ture" bestesi de kardesi yaya toure icin yapilmistir.
iyidir, hoştur da o kadar yabancı oyuncuyu neremize sokacağız diye de dertlendirmiyor değil. ulan 2 seneye 5e düşüyor yabancı oyuncu hakkı. artık melo, riera, baros, ujfa gideroğlu.
drogbadan önemli olan transferdir. önce bu gelsindir.
galatasaray a büyük yarar sağlayacak transferdir. Savunmaya bu tip lider bu stoper ile cl de yarı finale kadar yolu var galatasaray'ın.
cl gruplarından bile çıkamamış bir takımın yedek stoperinin -seneye yabancı sayısının da düşeceği göz önünde bulundurulursa- alınmaması gerekir.