1. 1.
  ülkemizde saç boyalarıyla ünlü kozmetik markası
  ... lumpiya
 2. 2.
  daha önce kullandığım boya olan loreal in aynı rengini kolestonla boyadığımda saçlarımı kurumak nedir bilmeyen, mat ve keçe gibi saçlara çeviren boya. ama ünlü bir marka bir çok memnun olanıda var hakkında neden bu kadar az entry girildiğini anlayamadığım marka.

  6 AY SONRA GELEN REFRESH: biraz önce oturduğum beyaz masanın üzerinde kopan bi saç telimi gördüm ve şöyle bir inceledim. diplerden uzayan kendi saçım incecik pamık gibi rengide güzel ama uçlardki siyah boyalı saç naylon gibi zigzaglar çiziyor üstelik ipek gibilikten çook uzak ve kapkalın. saçlarımı kalınlaştıran venaylon gibi yapan iğrenç saç boyası demek istiyorum.
  1 ... peachy rouge
 3. 3.
  kızıl serisinin sağlam tuttuğu saç boyasıdır. 77/44 numaralı boyası sanırım en açık kızıl rengidir. evde kolayca uygulanabilir türdendir. eğer saç renginiz kolay değilse iki üç ton da açıyor boyarken. ne diyeyim şimdiden afiyet olsun.
  2 ... maroia
 4. 16777212.
  kesin sonuç veren boya.

  sizi bilemem ama hangi renge boyadıysam, tam olarak elde ettim. saçımı yıpratmıyor. boyadıktan sonra elseve in kırmızı saç serumunu kullanırsanız şampuan reklamlarına çıkabilirsiniz.
  2 ... yalnizligimacayismarladim
 5. 16777213.
  renk konusunda harika. kutudakinin aynısı tutuyor. ama bu da loreal gibi kötü boyalardan bir tanesi. çünkü saçı kurutuyor. bakım yağı fasa fiso hikaye.
  1 -2 ... greyfurtcukk