bugün

öyle bir kokudur ki aman allahım, olamaz böyle bir şey dedirten kokudur. feromon resmen. alır götürür en büyük günahlara, en büyük suçlara...
doğal ya da yapay. pişman olacağını bilsen bile atılmaktır idam sehpasına. hayat bunu gerektirir. kader bunu...yorum bunu...
(bkz: kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu)
(bkz: armani)
(bkz: demiştim ben bunu)
(bkz: 212 men)
(bkz: afrodizyak kokusu)
(bkz: bok üzerinde çiftleşen bok sinekleri)
(bkz: jean paul 2)
çok etkisi ve şok etkisi olan durum. "snıfff snıfff" diye dolaşıyosun mesela ortalıkta, ve çaktırmadan içine çekiyorsun o kokuyu kişinin ruhu bile duymadan. fakat hacı yağı da kokmıycan kesinlikle koku dediysek. ağaç kokuları çok hain, çok kışkırtıcı yahu. insanın aklı uçabilir yani mazallah. ama ben den başka kimse bişey de yazmamış "bkz" vermiş kolaya kaçmışlar yine yav. çok şey yazcaktım ben de vazgeçiyorum o zaman.
hayvanlar aleminde kendiliğinden oluşan olgu, insanlar aleminde varmı öyle bir şey, hormonları devreye sokan kokular mı yapılıyor?
(bkz: testosteron kokusu)
Ter kokusunun yaptığı iş...

Cinsel istek duyan erkeğin salgıladığı ter kokusunu duyan kadınların öströjen seviyesi artarak sekse hazırlandığı ortaya çıktı...

--spoiler--
ABD'li bilimadamları aşkla ilgili çok ilginç bir araştırma gerçekleştirdiler. Özellikle kadınların işine yarayacak bu araştırma erkeğin onu sevip sevmediğini anlamanın ilginç bir yolunu ortaya koyuyor.

Karşınızdaki erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığının sırrı onun terinde gizli. Evet yanlış duymadınız. Erkeklerin teri kadınlardaki güven sorununu çözecek. Bilimadamları yaptıkları araştırmada iki gün boyunca deoderant veya sabun gibi herhangi bir kişisel bakım ürünü kullanmayan erkek deneklerden ter örnekleri aldılar.

Örneklerin bir kısmı sıkıcı belgesel filmi izlettirildikten sonra alınırken bir kısmı da daha erotik ve açık saçık görüntülerin ardından alındı. Özel bir yöntemle beyin taramasına tabi tutulan gönüllü birkaç kadın denek de bu ter örneklerini kokladı.

Seksi filmleri izleyen erkeklerin terini koklarken kadınların beyinlerinin daha farklı bölgelerinin çalıştığı beyin taramalarında saptandı. Bu koku kadınların beyinlerindeki zevk ve üreme ile ilgili bölgeleri harekete geçirdi.

Teksas'taki Rice Üniversitesi'nde araştırma sonucunda yapılan açıklamada kadınların günlük hayatlarında kendilerine çekici gelen erkeklerin ter kokularını bilinçsiz olarak koklamaya çalıştıkları ortaya kondu. Northumbria Üniversitesi'nden gelen açıklama da en ufak bir ter kokusu esintisinin bile eğer kadın üzerinde çekicilik
yaratırsa, kadının gözünde bir kurbağayı anında prense dönüştürebileceği yönünde.
--spoiler--

http://askmen.mynet.com/y...ter-kokusu-ask-gostergesi
içinde bargamut esansı olan parfümlerin çoğu.
(bkz: afrodizyak)
bilinç altının, bireyi kokuya yönlendirerek seks arzusunu tetiklemesidir.
nedense jlo glow direk davetiye çıkarır bir koku olup, tarafımca güvenli olmayan bir koku olarak tesbit edilmiştir.
sevişmek isteyen insanın suçu kokuya atması. Valla ben sevişmeyecektim ama güzel koktu. Ulan osursa ne yapacaksınız diye sorarlar.
Her şeyin erkeklerin başının altından çıktığı sanılır. Oysa doğadaki pek çok dişi erkekleri cezbetmek için ancak kendi türünün erkeklerini cezbedecek koku salgılarlar. Mart - Nisan aylarında erkek kedileri kudurtan da dişi kedilerden etrafa buram buram yayılan bu kokudur. O zamana dek uslu uslu duran hayvanlar birbirleriyle didişmeye başlarlar. Dişi güvelerin erkeklerini cezbetmek için yaydığı koku erkekleri tarafından kilometrelerce uzaktan algılanır. Kısacası doğa kokuyu cinzel cazibe kaynağı olarak onbinlerce yıldır kullanıyor zaten, biz ise yeni denilebilecek bir süreçte uygulamaya başladık.
feromon içeren parfümlerin kadınlarda gösterdiği etki...