bugün

kesinlikle doğru olan bir doğru orantıdır...

yukarıdaki cümle oldukça mantıksız ve anlaşılmaz görülebilir ama şunu anlatmak istiyor:bir kokoreç ne kadar pis şartlarda hazırlanıyorsa, aynı derecede lezzetli olur. el değmeden,süper temiz şartlarda hazırlanan kokoreç ise sıradan bir ekmek arası olmaktan ileri gidemez...

yani şunu iddia ediyorum.kokorece lezzet katan o pis ortamdır,yani pisliktir!!!

hani derler yaa 'ayyy şu iğrenç yere bak,ne kadar pis,burda hazırlanan şey yenir mi'...öyle yerler var ya...eğer orda hazırlanan şey kokoreç ise,hiç düşünmeyin yiyin.hayatınızda yiyeceğiniz en güzel kokoreç o kokoreçtir.

midemi falan bozarım diye düşünmeyin.ben kokoreç yedikten sonra,midemi tek bir kez bozdum.o da çok lüks bir fastfood zincirinde...şimdi ben burda adını verip kötülemiyim onları* ama üstünüze afiyet bayağı kötü olmuştum.haa tabi kokoreçten sonra bir iki kere acılı ve bol kokulu tuvelete çıkarsınız ama o ayrı...

yani demem o ki kokoreç güzeldir yiyin efendim,afiyet olsun...

not:'aayyyğğğ kokoreç iğğğreaaançç bişiiy,hayatta yemeeemmm' diyenler bu yazıyı okumanız tavsiye edilmez...hadi okudunuz diyelim 'aayyyğğğ kokoreç iğğğreaaançç bişiiy,hayatta yemeeemmm' diyip sinirimi bozmayın.ben sizin sushinize birşey diyor muyum?
lezzetinin maydanozunda olduğunu düşününce doğru orantı...ehee, iğrenç...*
doğru bir oranlamadır, kaldı ki aynı şey işkembe içinde geçerlidir.
"kir" yanlis bir sozcuk olsa da oranti dogrudur.
Malum tadın az olması lazımdır. Yoksa direkt bk yiyor gibi oluyorsunuz.