bugün

(bkz: olsa da yesek)
yanında turşu suyu olsa dadından yenmez.

şu resimler gerçek olsaydı keşke. gerçek derken burda olsaydı. (ağlak surat.)
tünelde gala kokoreç söylemeden geçilemez. çünkü yarım 3 tl ve gerçekten gayet güzel.

(bkz: öğrenci dostu kokoreç)
bol acılı bol kimyonlu offf bee çok pis canım çekti olsada yesek. mükemmel dir tavsiye edilir.
birkaç gün önce istanbul'a gidecek isveçli bir arkadaşla nereye gidip neler yemesi içmesi gerektiği hakkında konuşuken tavsiye ettiğim ve tanımını yaparken de ''roasted sheep's intestine'' dememle; ''midesiz!!'' dercesine yüzünü ekşitmesine sebebiyet veren muhteşem lezzet.
resmen şu an istiyorum seni lan. acıktım gerçekten gel lan bana gel tavandan düş.
uzun zamandır yiyemediğim baş tacı yiyecek. içki denildiği zaman aklıma ilk gelenlerden biridir ayrıca. aydın'da rumi'de güzel yaparlar, mutlaka yemek lazımdır.

benim için döner hikaye kokoreç ve adana dürüm yeter.
dünyanın en güzel şeyidir.
hayvan bağırsağından yapılması sebebiyle mutlaka iyi pişmiş olanları yenmelidir.
kokusu 10 metreden bile alınabilir.
herkes sevmediği için özeldir. kutsal gelir insana.*
tünelde gala kokoreç hem ucuz hem hesaplı yolu düşenler urasın.
gece gece allahın dağında* aklıma gelmiş (getirilmiş), yarın-bugün bizim köşebaşımızdada yapıcısının* yakın bir yere yerleştirilmesi için muhtarlığa beyanat vereceğim, bol baharatlısı ve tercihen acılısı makbul enfes yiyecek.
özellikle gecenin bir yarısı yenilmek üzere bulunmuş muhteşem yemektir.
neden bu kadar pahalı olduğunu (5 tl) anlayamadığım lezzetli bir yiyecek. dönere göre daha ucuz olsa sık sık yenir valla.
atatürk orman çiftliğinde yenilirse tadını doyum olmayandır.
her gün her öğün yiyebileceğime inandığım dünyanın bilmem kaçıncı harikasıdır efendim.of of of yanında da bol köpüklü bir ayran ne giderdi şimdi yahu.
(bkz: olsa da yesek)
atatürk orman çiftliğinde 10 tl gibi muazzam bir fiyat karşılığında tüketebileceğiniz inanılmaz tad.
hunharca tüketilendir.
bunun yüzünden ab ye girmiyeceksen varsın girmeyelim amk.
akşamcılar alkol sonrası "akşam yediğini sabah hatırlayacaksın" felsefesiyle bol acılı yerler.

sadece bağırsak ve baharattan yapılır.
karın doyurmak amaçlı değil, farklı bir tat vermesi için tüketilendir.
gece 2 den sonra yiyeceksin. sabaha karşı süper oluyor.
kokoreç deyince akla tabi ki AOÇ geliyor.
(bkz: bol acılı ve double ayran)
izmir karşıyaka da muhteşem yapılan yiyecek. atatürk orman çiftliği de fena değildir, gemlik bursa'da da sahilde güzel yapan yerler var ama karşıyakadaki bi başka.*
lezzetlidir.

ayrıca ayıptır. gece gece neden hortlatıyorsunuz bu başlığı? nerden bulalım şimdi? çok kırıldım. bazen ayıp ediyorsunığığığığğ. ağlamıyorum tamam.
izmir de "ağzıma almam diyorlar tadınca löp löp yiyorlar" sloganıyla yok satan yiyecek.
küçükken kesinlikle yemem dediğim ancak yedikten sonra tadını çok beğendiğim sakatat türüdür.