bugün

etiketli ihanet olarak manşete geçen ibretlik aldatmadır. kadının aldattığı eşine yakalanma olayı ise daha ibretlik sevgilisiyle çekildiği resmi sevgilisinin ablası facebook ta paylaşıp kadını etiketliyor kocasının akrabalarıda bunu görüp kocasına haber veriyorlar. gerçekten gülünç ve ibretlik. yine söylüyoruz işte yine izmir yine bu tür olaylar. evet.

https://www.yeniasir.com....017/04/26/etiketli-ihanet
kadının saçından belli zaten aldatacağı.

bak iş yerinden tanışmış diyoruz karınızı çalıştırmayın boynuzu yersiniz böyle.

yok ya benimki yapmaz demeyin.
0:00 0:33
Kâmillik bu olsa gerek.
Bir solukta okudum, gerçekten de filmlere senaryo olur bu olay.
o kadar cok sevindim ki su adamin sinirlerini kontrol edip dava actigina. Hayir baskasi olsa kavga eder, saldirir bu da kadina kendini onemli biriymis gibi hissettirir. Ac davayi al parasini birak kendi haline, bak keyfine kadin mi kalmadi ulan adam be.
Konya'da yengesini sikip kuzenini öldüren versiyonu da varmış. demek ki mevzu izmirlik değilmiş

Şüpheli iskender Sarı,ifadesinde ayrıca kuzeni Ali Sarı’yı öldürdükten sonra başında yaklaşık yarım saat ağladığını ve daha sonra Zekiye Sarı’nın yanına gittiğini söyledi. Burada Zekiye Sarı’nın çay demlediğini ileri süren iskender Sarı, ”Kuzenimi öldürdükten sonra cesedin başında yarım saat boyuncu ağladım. Daha sonrada Zekiye’nin evine gittim.Zekiye çay demledi.Karşılıklı çay içtik.Daha sonra birbirimize sarılıp ağladık. Zekiye’yi çok seviyorum, ona aşığım. Ali’yi öldürdüğüm için pişmanım. Şimdiki aklım olsa öldürmezdim" diye konuştu.
http://www.hurriyet.com.t...emleyip-icmisler-40637790
izmirse normal sasirmam.
Sosyal medya hastalığı sayesinde yakalanmış olan kadındır.Bir de teyze turnusolu olan yerde yakalanmış.

6 yıldır evlilermiş ama bu kadın en az 5 yıl boyunca aldatmıştır.Çünkü,izmirli.
Be amk kaşarı aldata aldata bu tipini siktiğimlemi aldattın. *
"izmirli" hahahahaha.

izmirli almayın evet. sonra geyik gibi gezersiniz.

(tamam kızlar gittiler).
Kim yaparsa yapsin ihanet en assaglik haraket.
Ama:
Erkek aldatinca "O erkek adam yapar"
Kadin aldatinca "F....e, o....u. Oldurun, namusumuzu temizleyin"
sözlükteki malları göre göre benlik saygımı yükseltiyorum. ne kadar da zeka küpü çıkarımlar yapıyor bu ağır mr arkadaşlar. teşekkürler ulu sözlük, bana ülkede beyin adına pek bir şey kalmadığını gösterdiğin için.
Ulan su ulkedeki evli kadinlarinin counun kocasinin metresi var . Ne sikim bir haber olmus lan bu . ?
Yine izmir yine gevsekliiikk dercesine yahu toplumun ahlakinin bozulmasinda herkezin bir payi var.
Ne olmus ? Kadin kocasini aldatmis. Nerde? Izmirde napiyim dayi ? Babanin cennetten inme ilah gibi o okadar ozguvenle acmiski basligi . Ananin yedigi boynuzlar fenaaaa .
Vaziyet vahim. Bu sosyal medya bizi bozmaya uğraşıyor ve maalesef çok da başarılı bu konuda. istatistikler bu tip vakaların sadece izmirde olmadığı yönünde. O yüzden şahsen çok fark etmiyor bu olayın memleketi. Netice şu ki, ibretlik. Yanlış yapan eninde sonunda bir şekilde açığa çıkıyor iyot gibi. Halimiz harap. Eyvah ki ne eyvah.
https://m.uludagsozluk.com/e/38577095/

Yazar arkadaşın iyi niyetle bu hadisleri kullanarak meseleye yaklaştığını biliyorum.

Lakin burada aldatan insanı gizlemek aldatılana bir zulumdür. Bir insanın hatası diğer insanların onurunu, şerefini, sağlığını, güvenliğini tehdit ediyorsa susmak doğru olmaz. Kesinlikle ifşa edilip insanların uyarılması gerekir.

Lakin topluma hiçbir zararı olmayan bir münferit hata gizlenebilir. Ya da daha önce ki hatalarına tövbe etmiş, doğru yola girmiş bir insanın geçmişini deşmek doğru olmaz.

eşini aldatan bir pezevengi ya da kahpeyi toplumun önünde ata syktirmek elzemdir.
(bkz: mağara)

Izmir diye belirtilmesi komik. Kuduruyorsunuz di mi oranin insaninin sizin gibi comar olmadigina. Kudurun daha aglayin. Ensar vakfi kucuk erkek cocuklarina tecavuz olayini unutmayalim o zaman. Madem arkadas magara haber seviyor.

https://www.birgun.net/ha...avuz-skandali-107197.html

görsel
kadın fotomontaj dediğine göre yerli izmirli değil belli ki * . montajcı tayfadan gelme anladınız siz onu.
Yuksek ihtimalle izmirli degildir. Konyadan dogudan vs. gelmis sonradan gorme, azgin kasarin tekidir.
Bu başlık çok alçakca.Konya da kayseri de ankara da rize de böyle vakıalar var.hatta sonu ölümle biten vakıalar da var.gazetelerin 3. ayfalarına bakmak yeterli.yerel basına bakmak yeterli.internet yeterli.
ulan bu ülkede 'kırşehir evli çift' diye twitter hesabı açan var. neden bahsediyorsunuz?