bugün

kocasızlıktan delirmiş bir kadının karşısına çıkan ilk erkeğe söyleyebileceği saldırgan cümle.

fakat aslı için bakınız ;

--spoiler--
Balıkesir il Jandarma Komutanlığınca evlenme vaadiyle vatandaşları dolandırdığı belirlenen suç örgütüne yönelik 20 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonda yakalanan zanlılardan 18'i, sağlık kontrolü için hastaneye sevk edildi.
--spoiler--

[null http://video.turk.net/vid...-al----balikesir/Sayfa/2/]
izlenince yuhh demeye sebep olan olay. daha nelerini göreceğiz efendim.
(bkz: al beni lan) serzenişiyle beynimde yer etmiş kadının bulunduğu bir adet videoda geçen cümle.
o değil kadın iyi kurtuluyor, hanım yunus'umuz maaşallah sanki arkadaşının koluna girmiş. biraz vazifenize ciddilik katın.

ayrıca "al beni lan" dedikten sonra kameramanın o anki yüz ifadesi görmeye değerdi.
al beni reklamı olarak internette yeniden canlanmıştır.
(bkz: başkanım beni al)
(bkz: kocaman istiyorum gel beni al)
enayi arıyorum diye bağırmanın kulağımıza geliş halidir.
varlığından yeni haberdar olduğum video. kadın ne için tutuklanmış arkadaş? o nasıl bir ateş.

http://www.youtube.com/watch?v=-BN6OwJazqU&feature=grec_index
dünya üzerinde bundan daha gerçek daha samimi bir koca isteme şekli olamaz. ben ikna oldum şahsen istediğine. defalarca izledim her bir karesinden ayrı tat aldım efenim.

- ilk etapta fotoğrafını çekmeye çalışan hanım kızımıza salladığı sümsük.
- siz de evlendiniz mi ? sorusuna verdiği "evlendim, koca istiyom gel beni al" gibi mantık sınırlarını zorlayan cevabı.
- kendisini tutan polisten kendini kurtarışı ve talihsiz gazeteci dostumuza doğru yaptığı atarlı koşu. ve bu aradaki en can alıcı repliği "gel beni al allahını sevdüğüm"
- kameraman dostumuzun takdire şayan bir şekilde kaçarken çekime devam etmesi.
- bununla beraber kahverengi hırkasından esrarengiz bir biçimde kurtuluşu.

bu arada bi kaç ufak montajla çok deli albeni reklamı çıkar buradan onu da söylemeden edemeyeceğim.

- albeni lan albeniiii !!

edit: youtube'daki yorumlarda falan albeni reklamı olayını söylemişler yeminle görmemiştim ama aklın yolu bir sonuçta, bi çok kişinin bunu düşünmesi normal.
acilen evlendirilmesi gereken, insanlar ve hayvanlar ile arasına sınır konulması gereken tiptir.
Yaşı 30 a dayanmış ve henüz bir erkek arkadaşı olmayan bayanın , tanışmış olduğu zengin,romantik ve sevecen bir erkeğe söylediği laftır.
lanet olasi ama guzel soylemdir ben bunun farkli versiyonunu yapicam.
azmış karı sözü.

duvara da tırmanır bu maazallah.
yaran bir yakarıştır. ulan ne güldürüyor ya. evet.
(bkz: sorma yaa kırıldık burada)

Kimilerinin bas bas bağırdığıdır.
before

görsel

after

görsel
ya bunu her gordugunde koşan ördegi hatirlayanlar bi sarilalim mi.