bugün

bu kadar karmaşık kavram ve terim hukuk fakültesinde yok.
her gördüğüm de 40 lvl iken apos partiye girdiğim de,

- kanka koşş olum party e aldılar.
- vay amk... beni de aldır lan geliyorum.
- gel kanka dur party başkanına söyleyeyim.
- geldim kanka aldır hadi.
- olum senin yüzünden beni de attılar.
- boş ver kanka gel biz solucan keselim.

türde ki konuşmalar aklıma geliyor.
metin 2 yi özlemekten iyi olandır.
knight onlineyi özlemek, "online"ı, "onlayn" yerine "online" diye okumaktır.
lol dururken antika oyunları özleyen ergen zırlaması.
her şeyi türkçe okuyan fakat item (aytım:) ) ı düzgün okuyan insanları özlemektir..
zamanında edana1'e girmek için tam 2 saat gir-çık yaptığım zamanlar... bir efsane vardı, pc kastığı zaman giriyo diye. edana1'e tıklar tıklamaz 10 tane sayfa ve belge açtığım günler... ve ekran donduğundaki mutluluk...

pelerinli bi clana girdiğindeki mutluluk, clandan atılıncaki üzüntü...

ape'deki koxp partisinde yer bulabildiğindeki mutluluk, ks attıklarındaki üzüntü...

skeleton knight partisindeki mutluluk, birisi troll warrior getirdiğindeki üzüntü...

sw istemek için 10 rogue'ya yazardık, içlerinden biri sw attığındaki mutluluk...

bu hisler asla geri gelmeyecek. hiçbir şey artık böyle hissettiremeyecek.
(bkz: le le le online)
Aah ah. Zorunlu Tanım girmem lazım ama bu özlemin tanımı çok zor.

Yazarlarımız birçok şey yazmış hepsine katılıyorum. Okurken gözümün önüne linatedeki o en dipteki çift slot harpy partisi geldi. Parasi olup ts alabilen lure yapardı, lighting olanlari almazdık partiye, amına kordu slotun çünkü. Özledim lan. Mirage çıkınca db çeken asası bile özledim agalar.

(bkz: Sw pls)
Başka bir neslin anlayamayacağı özlemdir.Mutluluktur.Aylarca evden çıkmadan 1 gram sıkılmamaktır.KO başkadır özlemi de başkadır kendiside başkadır. Bıraktım diyenler ya hiç başlamamıştır yada hala pvplerde sürünür en kötü ayda bir açar pk videosu izler.KO böyledir anlayamazsınız !