bugün

inatla 2004 sonrası emo akımından kalma bu klavye alışkanlığını devam ettiren yaşından başından utanmayan eşşoğlusudur. tuvaletin ıslak mavi terliği ile ağzına vurulasıdır.
emodur, apaçidir, sonradan görmedir. yanından kaçarak uzaklaşmak gerekmektedir. ölü taklidi de iş görebilir tabii.
sinir ederler efendim.hep merak etmişimdir neden l?a değil, b değil neden l?mantıklı insan işi mi yahu?her neyse efendim sadede gelecek olursak (bkz: durduramıyoruz büyüyorlar)
yiyorsa sözlükte yazsindir.
muhtemelen sözlükte de varlar ama biz farketmiyoruz.
özenti insan tipidir. türkçe karakterlere değişik karakterler ekleyerek iyice içine ederler olayın. nedene yazdığı sorulduğunda da hiçbirinin nedenini bilmediğiniz anladığınız tiplerdir.
"böyle daha tatlı oluyor" demezler mi birde? güzelim türkçemizi bozdukdan sonra nasıl güzel gelebiliyorsa insana..
klavyede ziyan olmasın diye her tuşu kullanmaya niyetli adamdır. misal, l yaparken shifte basar, w ve q harflerini kullanır, türkçemiz i lanet hale getirir. ancak bunlara facebook, twitter gibi ortamlarda rastlamaktayız, belki de inci sözlükte. tabi sözlüklerde l büyük yazılamıyor, ne mutlu bize.

ayrıca uludağ sözlük te türkçe yi yanlış lanse eden entryler silindiği için böyle bir dertten muzdarip değiliz, onları görmüyoruz.
ergendir. ve normal karşılanması gereken insandır. çünkü vaktinde biz de yaptık yani. havalı olduğumuzu düşünüyorduk. şimdi anlıyosun... *
ısrarla ergen demekten kaçan bünyeme bile ergen dedirten insandır.o değilde 2011'deyiz.
gerekli gereksiz shifte basmak, caps lock ayarlarıyla oynamak havalı olduğundan öyle yazmaktadır, uzay yoluyla büyümüştür.
2002'li yıllarda MIRC hastası olan insandır. o zamanlar pek bir meşhurdu bu durum. hatta "l" harfini büyük yazmayana kanallarda "operatörlük" bile verilmezdi be.
cümle kurarken "l" harfi ile birlikte "r" harfini de büyük yazan insandır.
benim gördüklerim 100 de 1000 böyledir.
gel böyle kafama kafama vur diyen tiptir. küçük yaparlarsa ı harfi zannedilir diye bir korku içlerine yerleşmiş olabilir. yani umarım sadece böyle bir korkudan yapıyorlardır.
azimli ve sabırlı bir insandır. misal; "j" gibi türkçe'de fazla kullanılmayan bir harf olsa neyse de, l şimdi bu, neredeyse her kelimde denk gelir. sabır işi. takdir ettim ben şahsen kendisini. gelsin, öpeceğim müsadenizle.
Kendini popüler insan yapma peşindeki bi takım ergen, çocuk vs.'dır.
g ve k yerine de q harfini kullanan insandır.
yazdığı şey önemli, iç burkan ya da acil olsa bile o "l" harflerini büyük yapar bu orospu çocukları. insan neden klavye kulllanırken "l" harfleriyle birlikte "shift" tuşunada basar? bu tipleri beğenen kız-erkekler nasıl insanlar veya insanlar mı? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
(bkz: karşısındakini mal zanneden insan)
ortak kullanılan bilgisayarda çalışma arkadaşını, AutoHotkey programı kurmaya sevk eden arkadaştır.
(bkz: autohotkey)
haliyle sözlükte aynı eylemi yapamayacak olan insandır. ergen iken çok nette vakit geçirmiş* o akıma katılmış olan insandır.
ergenliği hala atlatamamış olan insandır.
anne karnında gelişimini tamamlayamamış kişidir. okuma yazmayı yeniden öğrenmesinin daha hayırlı olacağını, yazdıklarını okuyan tarafa düşündürür.
özentilik, salaklık karışımı bir harekettir. facebookta sürekli rastlanır bu harf fukaralarına.

l harfini büyük yapınca kendilerini farklı sanarlar, uzaktan baktığında sanırsın ki bu elemanların farklı bi dünya görüşü var yada birşeyleri protesto amacındalar.

yooo, salaklıkla özentilik arası gidip gelen tipler. komedi lan valla bunlar. *
bir ergen akımı olarak hafızalardan silinmeyecektir.