bugün

(bkz: sen)
kürtlere sövüp sövüp asıl düşmanları pkklıları ülkesinden def etmek için kılını kıpırdatmayan delikanlılardır.
Askere gitmekten korkan delikanlılardır.
burdan ana avrat sövüyorsunuz ya siz, hiç bir şey olmuyor bunu bilin..
erkekliğinizi yüreğiniz varsa gidin cephede gösterin. Lütfen!
Eksileyen aptal. Ben kürdüm. Senin de düşmanın pkk benimde. Ne türke ne kürde dosttur bu pkk kancığı.
Yüreğiniz varsa gidin savaşın diyorum neyini eksiliyorsun mal herif!
ülkemizin silahları kuvvetleri güçten düşerse bizzat meşru müdafaa hakkı doğarsa ortaya çıkmayan şerefsizlerdir.
Kürtlere söven bizim cahillerimiz var ama büyük bir çoğunluk HERŞEYDEN haberdar kürtlerin asıl mağdur olduklarını iyi bilir ve onlara acır dua eder, ayrıca vatandaş terörle gayet iyi mücadele edildiğini iyi bilir ama keşke daha şehit haberleri alması.
kürtlerin asıl mağdurlar olduğunu yazmışsın doğrudur bölgede bazı insanların desteklediği pkk yüzünden yatırım yapılamıyor yapılsa bile iş makinalarını yakıp engel oluyorlar peki ben doğu da kaçak kullanılan elektrik bedelini ben niye kendi faturamda ödüyorum ?
özgüveni yapay olan kişilerdir. teoride iyi pratikte berbat oldukları bütünüyle gerçektir.
Yeni turk dizisi.
berbat olacağa benzeyen dizi.
bütün sosyal medya platformlarında görülebilen tiplerdir. isimleri genelde mütevazı olmaz. twitter'da gördüklerimin en alçakgönüllüsü general sanırım. krallar, hükümdarlar ve imparatorlar cirit atıyor, elini sallasan haşmetmaaba çarpıyor, asalet diz boyu.
piyasada bolca "tatlı su delikanlısı" içeren dizi var zaten. yeter amuğa goyim lan bıktım şu dizilerden!
fragmandaki kırmızı ceketli eleman bana birini (fight club-tyler durden) hatırlattı.
açtım izliyorum ama şu ana kadar beynimi gıdıklayan bir tek espri görmedim.
yav şu senaryoları sağlam tutun. kıyın paraya biraz.
kötü dizi. bu yüzden tutabilir.
Tv başında yarım göz pinekliyorum. Bunu izleyeceğime açıp tom ve jerry mi izlesem acaba ya.
bir beş dakika baktım uraz bey yine rolünü yaşıyordu.

bu adam türkiye'de batman çekilse joker'i oynar.
bunlar, yüz yüze konuşma şansı varken instagramdan şuradan buradan bana mesaj atan dingilin hemcinsleridir.

kısacası sikik bir toplumdur yani sözlük.
Gayet de eğlenceli olduğunu düşündüğüm dizidir. Bir şeyi de beğenin amk.
sanki (bkz: ulan istanbul)un senaryonun kopyası.

bildiğin copy past...
konudan çok oyuncular için izliyorum. iyi oyuncular var birkaç çürük dışında.
belki zamanla oturur daha çok yeni.
dizi iyi mi? ehh.

ama yeşil denizdeki emin var burada, izlemem mi güöölümm.*
"Sertleşeceksen gençken sertleş, sonra işler boka sarıyor"

Ohoo.. Önce zenci penisi şakası. Şimdi bu. Ahaha.
vapvasat bir dizi... bunu izlemek bir tatlı su yutubırını izlemekle eşdeğer...
ülke standartlarında güzel dizi. bu gözler ne diziler gördü bu ülke de, bu onların yanında oscarlık.
Aşk meşk dizisinden sıkılan kombinasyonlu diziler yüzünden türk dizisi izlemeyen şahsımca eğlenceli bulunan dizi.

Çerezlik ama gideri var.
çok cıvık bir dizi. 10 dk dayanamadım. hele o tyler durden çakması evlerden ırak.
dizi olduğunu yeni kavradığım dizi. oyuncular, senaryo ve montajlar(evet yanlış kelimeyi kullandığımı biliyorum) tamamen iğrenç. aile zoruyla 30 dakika izlemek zorunda kaldım. sadece birkez tebessüm ettirdi.