bugün

Bir zamanlar show tv'de yer alan komedi dizisidir. alışılmış komedi dizilerinden farklı bir senaryoya sahip olmasına rağmen, erken final yapmıştır. rasim öztekin gibi üstad oyuncuların baş rol oynadığı dizi, internet üzerinden dolandırma hikayelerini anlatıyor. altıncı bölümde konuk oyuncu olarak abdurrahman tutar dizinin kadrosuna dahil olmuştur.
Genellikle sözlük erkanında veya Facebook, Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde karşı tarafa seni asarım keserim deyip reelde rrr yapan veletlere denir. Keşke normal hayatta karşılaşsalar o adamla ne yapardı bunlar acaba çok merak ediyorum.
Uludağ sözlük yazarlarının büyük bir kısmıdır.
Uzaktan saydıran kişinin karşısına geçince konuşamayan insan tipi.
Cengiz Küçükayvaz yıllar sonra bu isimli bir diziyle ekrana dönmüştü.
Uludağ sözlükte pek sık yapılan olaydır.
Bende yapıyorum bunu.
Beni eksileyen kim? Adres ver adres!
Her Sözlükte bolca olan tiplerdir. Reelde kedi görseller altlarına ederler. Ama burda hepsi bir aslan. Adama bir gülme getiren tiplerdir. Evet.
Baslarda guzel gibi geldi sonra konu dagildi biseyler oldu eski izleme istegim kalmadi hic. En fazla 2 ay daha ömrü olduguna inandigim dizidir.
sektörde bulunan 2-3 komedi dizisinden biriydi gayet de güzeldi. vıcık vıcık duyarlı diziler izleyeceğime açıp izliyordum.. tutulmamasının nedeni her ne kadar internet günümüzde hayatın bir parçası olsa da maalesef ana para halen televizyon üzerinden dönmekte.. internetten izlediğimiz televizyon kanallarını canlı saatinde izlemiş olsak bile internetten olduğu için bu puana tabi tutulmuyor. Bu da o dizinin veya programın sonuna doğru gitmeye başladığını gösteriyor diyebiliriz. yani lafın özü dizi tutulmadı değil dizi gençler arasında popüler olmuş lakin gençler televizyon izlemiyor olay burada.. dizi konu itibariyle bölüm bölüm kaçırmayayım burayı izlemedim geri sardırayım özetini izleyeyim diyeceğin bir dizi de değil zaten. boş bir zamanında açıp izleyeceğin türden. gençlere hitap eden bir dizi çıkaracaksan televizyon işi yaş çünkü gençlerin artık televizyonla alakası yok. ee ne yapacağız çıtayı yükselteceksin. internet dizisi olarak çıkacaksın piyasaya dizi kendini izlettiriyorsa zaten 2-3 bölüm sonra reklam teklifleri yağmaya başlayacaktır.. her ne kadar dizinin içinde reklam olması bir antipati bir soğuma bir samimiyetsizlik uyandırsa da konusu itibariyle reklamlar göz ardı edilebilirdi. şimdi diyeceksiniz sen kim köpeksin bu bizim aklımıza sanki gelmedi. evet geldi lakin risk almak istemediniz.. bu dizi aynı oyuncularla biraz konsept değiştirerek internet dizisi olarak piyasaya yeniden çıkacağına düşünüyorum yapımcı bu sefer risk alacaktır.
Ya o kadar dedim izleyin dizi güzel diye, neden izlemediniz?
Al işte bitiyor.
vıcık vıcık aşk dizisi olsa tutardı dimi?

Of ama Ya izleyin demedim mi?
demedim mi ya demedim mi? Söylemedim mi iiii iiiiırırırı.*
https://youtu.be/_lGmrVyHMeA
halbuki reytinglerde ilk 10a giren diziydi...

konusu saçma ama (bkz: yeni gelin) (bkz: kalp atışı) gibi geri zekalı turnusolu dizilerin var olduğu dönemde bu dizinin final yapması ilginç.
ulan bu ülkede ne sikindirik diziler sezonlarca yayınlandı.
ama böyle güzel ve eğlenceli yapımlar hep erken final yaptı.
tabi klavye delikanlılarında yasak aşk yok, yengeye, teyzeye hallenmek yok, kürt, keko, aşiret olayları yok.
o yüzden reytingleri düşük oldu.
vay anasını ya...
şahane lan.
çok az sıkılıyorum. o da olayı bazen uzatıyorlar. neyse ki uzatma olayı uzun sürmüyor. bi bakıyosun bitmiş. iyi bi konuya gelmişler.

yav arkadaş leyla ile mecnun başarısını yakalamak zor değil, yapımcılar biraz paraya kıyıp sağlam kalemlere senaryo yazdıracaklar.
hepi topu bölüm başına 10 tane iyi espri koyacaksın.
bu esprilerin 3 ünü ünternetten bulsan, 4 ünü bakkal, çakkal,, kave gibi yerlerden bulsan, kalanını da beyninin kıvrumlarında yaratsan al sana efsane dizi.

çok mu zor lan ?
an itibariyle bayram ile seyran midye yeme yarışına tutuştular. 130 midyeden sonra bayram hastanelik oldu.
yeni keşfedenlerin çok geç kaldıkları dizi. gün değişikliği yapılarak final sürecine sokuldu kendileri.
adı üstünde troll dizi lan boş vaktinde izle geç adamlar o kadar ciddiye almışlar neymiş efendim olmamış da mantık hatası varmış da lan adam utanmasa teori kasacak izle geç amk tatava yapma.
yayın günü değiştirilerek final aşamasına sokulan dizi.
Salı gününden paZar gününe alınan dizi.
Bayram reyiz tek başına sırtladı diziyi . Gerçekten iyi oyuncu .
kaliteli bir dizi. umarım erkenden bitmez.
yardımcı rol için cast ajansından toplanan hatunların süper taş olduğu dizi..
Az önce kraliçe elizabeth'ten alıntı yaptılar. insanların sürekli telefona bakması üzerine ilk eleştirilerden irini o yağmıştı.
iyi iyi oturdu dizi. izliyorum.
not:leyla ile mecnun.
ömrünün çok uzun ömürlü olacağını düşünmediğim ama gerçekten güldüren dizi.

uraaaaaz ah sen yok musun sen...

vildan Atasever de döktürüyor maşallah.
nereye gitsem izlendiğini gördüğüm dizi. yaşlıbaşlı nineler bile izliyor. klavyeyi nezaman öğrendiniz ninecim.