bugün

(bkz: kişisel iletisine kocama aşığım yazan kadın)
(bkz: ekşi sözlük ten başlık çalmak)
"msn aşkıma hitaben" yazanıda görülmüştür, sanki bana kitap yazdında hitaben falan filan deniliyor. madem öyle sadece aşkına özel bi msn alıp onu kullan değil mi ama.
ya dalga geçiyordur ya da kesinlikle karısına aşık olmayan erkektir.
eğer ki bu kişisel ileti msn'de yazılmış ise, yüksek ihtimalle kişinin eşi online durumdadır.
muhtemelen karısına msn şifresini veren erkektir.
tamam da özel diye bir şey var be kardeşim denilesi erkektir. bu durum bir sıkıntının işareti olabilir.
mahremiyet kavramına bihaberdir, 'bugün bunu yazan yarın neler yazar' dedirtendir.
muhtemelen yeni evli erkektir. *
bu işin altında kesin eşinin parmagı vardır. karısının kıskançlıklarına ve baskılara dayanamayıp yazan erkektir.
Eğer işin ucunda iddia falan yok ise kesinlikle eşini aldatan erkektir.
çok kaba olacak ama "cıvıktır". özür dilerim ama öyle. evlilik mahremiyeti gerektirir.
balayında dır.
çok da mutludur bunlar ve hep kıskanılırlar *
karısına şifreyi kaptırmış erkektir. kadın yazmıştır onu.
facebookta yapmışsa karısıyla arkadaştır.artık karısıyla arkadaş olması ne demekse.
' sevgilim oradaysan karım yanımda, sen mesajı aldın, sakın web cam daveti yollama bugunluk sanal sex yok!'

mesajı vermek istiyor olabilir. oha bu adam benmişim gibi konuştum.
kaçamak yaptığı sevgilisinden ayrılmak isteyen erkektir. aklınca "ben karıma döndüm artık onunla mutluyum" mesajı vererek sevgilisinden ayrılacak sonra yine yeni sevgili yapabilecektir. çakalito.
yılıktır afedersin! facebook profil resmi de eşiyle birlikte çektirilmiştir, kesin!
muhtemelen bir dangalaklık yaparak karısını küstürmüş ve onun gönlünü almaya çalışan erkektir.
karım adlı bir ukraynalıya aşık olmuş erkektir.
kişisel iletisine karmama aşığım yazan sözlük yazarı...
eğer yalakalık yapmıyorsa, hissettiklerini iletiye döken erkektir.
karısının arkadaş listesinde bulunmadığı ayrı bir hesabı vardır ve o hesaptakiler şu iletiyi görürler;
offf... bu gece de yalnızım. canım sıkılıyooor..
kesin bir halt yemiştir.
yeni evlidir.
geçer merak etmeyin.*