bugün

(bkz: bsg)
msn messengerin yalnızlık çektiğinin kanıtıdır.

-: msn messenger
+: kullanıcı şahsiyet

-<kisisel bir ileti yazin>
+işim olmaz
-abi yaz bir şeyler be, canım sıkılıyor. senden başka kimim var abi? yalnız bırakma beni, köpeğin olayım yaz bir kişisel ileti.
Hem kişisel diyo hem de emir veriyo pezevenk. Kişsel değil mi kardeşim sanane diye tepki verilesi emir cümlesi.
"ossuruğumu yakabiliyorum. inanmayanlara cam açıp izletebilirim." şeklinde bir ileti görmüştüm zamanın birinde.
do not disturb...
(bkz: klişe bir ileti yazın)
msn messenger'da nick bölümünün heman altında bulunan textbox'a birşey yazılmadığında görünen default yazı.

21. yüzyılı yaşadığımız şu günlerde ilgili alana kişisel bir ileti şeklinde bişeyler yazıp espri yapma amacı güdenlere bahse konu esprinin artık eti kemik geçiyor tadı verdiğini belirtmeyi görev, borç bilirim.
kişisel iletişimsizlik.*
ilgili bölüme kişisel bir ileti yazma espirisini yapmayanın dövüldüğü klinik deneylerle ispatlanmıştır..

(bkz: bayat espriler)
bu yazı harbiden kişisel bir iletidir. *
-buraya kişisel ileti yazın
-yazmıyom lan yazan böle olsun
(bkz: kişiselleştirmesek)
- kisisel bir ileti yazin..
- başka emrin, çay da vereyim mi ?
msn messenger'in anti-privacy ozelliklerinden biri.
ulan kisisel diyor, kisisel! benimle ilgili, sanane ya! *
son zamanlarda kişisel bir ileti girin yazılı bölüme ''kişisel bir ileti'' yazan yurdum insanı çoğalmıştır nedense. sanki yazan kendisine pratik zekalı imajını veriyor gibi. hani bu herşeye muhalefet olan her soruya kıl bir cevabı olan ukalamsı zeka küpleri cevapları gibi.
çok kişisel olduğu için yazılmaması gereken iletidir.
msn olayının emir cümlesidir.
kişisel bir illetim.
(bkz: kişisel bir mezar kazın)
(bkz: toplumsal bir ileti)
msn denen nanenin kişilik kazandığının bir kanıtıdır.
emir verir bu, bir dahaki sürümde isim kısmında "uzatma lan, yaratıcı olayım diye kasma, yaz adını geç bari sıçıp batıracağına" yazma ihtimali yüksektir.
ayrıca özel hayata müdahale vardır efendim; yazılan iletinin kişisel olması , kendini emesen güruhuna ifşa etme durumu zorunlu kılınmıştır.
son zamanlarda buraya yazdığım özlü sözlerim yüzünden çoğu arkadaş tarafından manyak ilan edildiğim ama bütün tehdit ve uyarılara rağmen hala üretmeye devam ettiğim yaratıcılık platformu.
(bkz: alternatif kişisel iletiler)
(bkz: kişisel bir ileti)
(bkz: şimdi mutlu musun)
(bkz: Kişisel iletime birşey yazacak kadar psikolojim bozuk değil)*
Ne dinliyorum özelliği ile media playerde dinlenen şarkının isminin o kişisel ileti kısmına yazıldığı msn özelliklerinden biri.
msn kullanıcısının "benimle konuşun, ben böyle farklı bir insanım, siz de duyun, sevin, sayın, örnek alın, mükemmelim ben" diye ilgi çekmek için yazdığı kelime veya kelimeler bütünü. genelde muhabbet için bahane yaratılması için microsoft un kullanıcıya bir armağanıdır. *

anlamsız şeyler yazılmakla birlikte en çok tercih edilen tipte kişisel iletiler : şarkı sözü, fanatizm sloganları, özel şiirlerden mısralardır.