bugün

istanbul'da aile yanında okumaktansa dokuz eylül'de, uludağ'da bekar hayatı her zaman daha iyidir. bazı şeyleri erken yaşarsın, tecrübe edinirsin unutma.

bir de üniversiteye girer girmez kapılma birine benim gibi, sonra 4 sene geçer gider bakarsın kız da gitmiş sen pişmanlıklarınla kalmışsın. 2 seneyi laylaylom geçir, son 2 sene de evlenebileceğin birini aramaya bak.
öğüte gerek yok evladım, her şey olması gerektiği gibi oldu, yoksa şu an böyle olmazdı.
sen misin lan bu mahallenin namus bekçisi 5-10 sene sonra hepsi orospu olacak. Saldır.

69. Entry complete..
4 yıl sonra elif diye bir kız seni kesecek onu farkedince sakın kıza yavşama bir şişe kola iç sonra geğirebildiğin kadar geğir.
o kızı bırak.
3 sene boyunca yattın bir çalış bari de adam gibi bir bölüm kazan.
simdilik boyle devam et ne desem bos zaten bosuna yasiyorsun 19 una gelince haber ver konusmamiz gereken cok sey var.
edit vazgectim simdi gidiyorsun sakin bi yerde plan yapiyorsun 3 eylul 2012 gecesi oluyorsun. artik kiralik katil mi tutarsin kanser mi olusun o senin fantazine kalmis.
yalnızca kendini dinle.
bir yıl sonra hiç bir şey değişmeyecek. en fazla ehliyet alırsın.
öğüt möğüt yok sana senden adam olmaz amk.
biraz kafanı kullanırsan iki sene sonra hayatının elinin altından akıp gideceğini görmeyeceksin. yok diyosan ki ben salagim devam et ve on yıl boyunca mutsuz yaşa.
internetini kapat kendini kitaplara ver. oku. orjinal hatunlarla ol sana bir şeyler katabilecek kızlarla yani.
fazla arkadaşın olacak diye bir kaide yok. dolu dolu konuşabileceğin birileri olsun onlarla bağlantını koparma. milli olucam olucam diye en motor kıza atlama. sevdiğin ten uyumu yakaladığın sevgilinle ol.
Hayallerinden sakın vazgeçme.
kitap falan okumayı bırak, matematik çalış. öyle ben bu müfredatta yazanlarla kafamı doldurmak istemiyorum deyip, okul derslerine bir isyan halinde olma. ansiklopedilerden, kütüphanelerden saatlerini verip araştırdığın konular ilerde seni bir yere taşımayacak. hayatını garantiye al, ondan sonra farklı alanlara yönel.

tekrar ediyorum, matematik çalış. yeme, içme ama matematik çalış!
anı yaşama , yaşanacak anlar ileride. sen şimdi biraz ders çalış ha gülüm ?
senin aklını seveyim. çoğu açıdan iyiydin de yeni arkadaş edinme çabana lüzum yoktu. bilmeni isterim ki artık ergenlerle aynı havayı dahi solumak istemiyor ve hala o kızı arıyorsun. dedikleri gibi hayırlısı be gülüm.
o kadınla cinsel ilişkiye girme.

ömür boyu vicdan azabı yaşayacaksın.
Koroya gir, konserlere cik, cevre yap, senfonik metal grubunu kur.
liseden mezun oldunuz diye asla arkadaşlarınla araba kiralama. arkadaşların ısrar etse de asla o arabaya binme. ya da bindiysen ve yolda gidiyorsan asla önde oturan arkadaşına " gebersen de tüm dünya rahatlasa" diye espri yapma.
biraz daha test çöz, biraz daha çalış.
çok helak edeceksin kendini, çok sevecek, çok değer verecek ve üzüleceksin. kazıkları yiyecek akıllanmayacaksın ama iyi yapacaksın. evet iyi yapacaksın yanlış okumadın. değer vermekten vazgeçmediğin, ödün verdiğin için kendini salak hissedeceksin zaman zaman, ama yılmayacaksın. senin özün, belki de bu dünyada olma misyonun bu. buna inanmaktan vazgeçme. he üniversiteyi kazanacak ve şu an hiç aklında olmayan ama deli gibi seveceğin bir mesleğin olacak. tam 10 senen var evlenmene ve bu süre içinde bir aşk evliliği yapacağın inancını kaybettiğin bir zamanda çıkacak kocan karşına. ama en baştan hissedeceksin o olduğunu. zor bir 10 yılın var. kolay gelsin.
o yaşta düzenli oranda şap alsaydım bunlar olmazdı.

10 mat 10 fen çözecek kafa yapar doktor olurdum amk. mütercim tercüman ney lan, paşa yaveri sanıyor çoğu.
gözünde büyüttüğün şeyler aslında ufacık ayrıntılar .
daha on yedi on yedi on yedisin.
Canın o an ne istiyorsa onu yap. Tüm kuralları yıkarak anı yaşa!