bugün

muhtemelen tasma ve kırbaç da seven erkektir. *
kız arkadaşının köpeğini dolaştıran erkektir.
kendi tercihini yapmış bir erkektir. ayrıca (bkz: itu sozluk ten baslik asirmak)

Edit: başlık ilk açıldığında itü sözlük' ten aşırılmış olan ilk entry de olduğu gibi buraya yapıştırılmıştı (orada da yazan bir yazar olabilir burada başlığı açan). benim entryim üzerine ilk entry silinmiş durumdadır.
- şuna bak...
- kime?
- kiz arkadasinin kopegi olan erkek! görmek istemiyorum böylelerini, erkekliğin yüz karası.
- yahu dürümcan sen hala birini bulamadın di mi?
femdomsever şahıs. fetişik olması da muhtemel er kişi.
(bkz: ne me quitte pas)
türk toplumuna bilinçli bir şekilde model olarak sunulmaya çalışılan erkektir kendisi. bir çok reklamda * * kızın köpeği olur, tüm haysiyetini ve erkekliğini bir kenara bırakır. hayır sadece kendilerine olsa zararları içim yanmıyacak, bu dallamaları gören kızlar bizden de aynı şeyi beklerler. ama yılmayacağız, delikanlılıktan vazgeçmeyeceğiz!!!
çok seven mal erkektir.
ayrıca;
(bkz: sevmek suç mu)
olay oldukça basittir. sanıldığı gibi sevgilisine köpeklik derecesinde bağlılık gösteren dallama bir erkek yoktur. olay basittir dediğimi unutmadım evet, mevzu şöyledir:

köpek sahibi bir kız arkadaşı olan erkek kişisi. yani diyelim ki sen bir erkeksin ve ben de senin kız arkadaşınım. ve eğer benim boncuk baloncuk adında sevimli mi sevimli bir köpeğim varsa(hani şu ufak tefek şeker olanlardan.)* bu durumda siz kiz arkadasinin kopegi olan erkek oluyorsunuz.

anlayanlara tebriklerimi anlamayanlaraysa tenzihlerimi iletirim bu sonuç paragrafıyla.
hayatının atardamarını sevgilisi sanan erkektir. çok sever. mutlu olsun ister.
kız arkadaşının acıyarak yaklaşıp, bakımını yapmak sanki göreviymiş gibi düşünüp yemeğiyle, eğitimiyle, yarasıyla kısacası her yönüyle ilgileneceği, diğer insanlar tarafından aşağılanan, garip, sefil, yıpranmış uyuz bir köpek olmayı isteyen erkektir. Eğer öyle olsaydı, diğer insanların beni hor görmelerine bile katlanabilirdi. Böyle bir köpek olmak, terk edilmişlikten daha ii olurdu.ama zaten o çoktan köpeği olmuştu.
güncel Önemli Başlıklar