1. .
  kız arkadaşın niyetinin iyice ciddi oldugunun anlaşılması durumudur. eğer niyet ciddi değilse mesaj alınmalı ve ilerde olabilecek büyük cıngarı düşünerek olay en kısa zamanda sonlandırılmalı ve uzaklaşılmalıdır. yok eğer niyet ciddiyse daha fol yok yumurta yokken bu kadar kolay moda girip dergi abonesi olunan kız arkadaş üzerinde ikinci kez düşünülmeli ama sonuçta yine uzaklaşılmalıdır. netekim araba almadan otoshow dergisi abonesi olmaktan daha feci bir durumdur.
  2 ... kapaparantez
 2. .
  (bkz: sevgiliden kaçılması gereken anlar)
  2 ... bl
 3. .
  (bkz: makbule)
  1 ... doksanüç
 4. .
  (bkz: sen kaç ben onu oyalarım)
  ... unwanted
 5. .
  bir nevi aba altından sopa gösterme olayıdır. direkt olarak dile getirilmeyen, getirilemeyen izdivac isteği bu yolla ifade edilir. bu durumda erkek kişisine düşen, ya en yakın zamanda bir alyans almak ya da arkasına dahi bakmadan o ilişkiden kaçmaktır. tabi niyetle doğru orantılıdır bu hareketler..
  1 ... insomniac
 6. .
  kız arkadaşı niyeti bozmuş demektir. eğer evlenecekseniz iyidir ama erkek bunu düşünmüyorsa bir an önce kaçması gerekir.
  ... silte
 7. .
  (bkz: ilişkinin boka sardığı anlar)
  malesef güzel yurdumda bazı kızlar hali hazırda evliliğe programlanmış halde doğarlar.. buyurler, kızarkadaşlarımız olurlar.. siz saf ve temiz duygularla ilişkinize devam ederken evliliğe programlanmış kızarkadaş, sinsi bir şekilde sizi evliliğe alıştırmaya başlar.. zaten az bir zaman dilimi geötiğinde kafasına koymuştur evlenmeyi..bu duruömu erkenden farkedip evlilik istemediğiniz mesajı verirseniz ya da hemen uzaklaşırsanız sizin yararınıza olacaktır.. aksi taktirde gün gelip de size evlenme teklif ettiğinde olumsuz cevap verirseniz, klasik kaıt mendil gibi kullanıp atma geyiklerine başlayacak ve buyuk cıngar çıkaracaktır.. eğer onu seviyorsanız iki seceneğiniz vardır.. ya sevginizi muhtelif yerlerinize gömüp ilişkiden uzaklaşırsınız, ya da paşa paşa evlenirsiniz.. bu tur kızların hayatında sıradan, normal ilişkilere yer yoktur.. el sürdüyseniz evlenmek zorundasınızdır onlara göre..
  ... fakeplastictrees
 8. .
  -ferit bak sırtı açık olan güzel miş.
  - he yavrum he çok güzel.
  -bak bu da fena değilmiş.
  -ya evet çok güzelde kim için bakioruz.
  -salaksın ferit salak annene bakioruz.
  ... klemens