bugün

ulkede olmadigindan basligi dahi acilmamistir. genelde solcu kizlardir.
genelde elif şafak çok iyi yeaa der.
Bacımızdır .
normal okuyucudur. herkesin olması gerektiği gibi. evet.
sayilari kitap okuyan türk erkeklerinden daha fazladir.
Türkiye'de genelde elif safak ve iskender pala kitapları okuyan hanım kizlarimizdir. değişim, farklı ufuklar şart.
okuduğu kitaba göre değerlendirilmelidir.
Bir erkek olarak beni heyecanlandiran kiz tipidir efendim, eger gercekten derinligi olan eserler okuyorsa, konusurken hayran hayran dinlenesidir.
ögrenmeyi kendi gelıştirmeyi farklı düşüncelerle bilgilerle karşılaşmayı seven akıllı özel kızdır.
kesinlikle bakire değildir. * *
Keman da çalışıyorsa ruh eşim olan Kızdır.
kıraat ihtiyacını sadece popüler olması hasebiyle internetteki fırat karikatürlerinden karşılayan kızla mukayese edildiğinde baş tacı yapılası kızdır.

(bkz: en az üç kitap)
nerde lan burdaysa hemen tanisalim, kaçırmaya gelmez.
düzenli olarak kitap alan, bu işe zamanını, bütçesini, evinin köşesini ayıran, kitaplarına gözü gibi bakan kızdır.
ha bir de kız-erkek ayrımı olmaksızın herkesin olması özlenen insan tipidir.
bayılırım. okuduklarımızı tartışalım. bir birimize anlatalım. öğrenelim, öğretelim. bunu istiyorum. olmuş bu.
Daha iyisi için (bkz: emrah serbes okuyan kız)

not: napayım, cin ali de kitap?
yoktur. kızlar kitapları sadece bacaklarına koyup fotoğraf çekerken kullanırlar.
(bkz: bu benim)
aforizmalari harika olan kizdir muhtemelen.
%80 ihtimalle okuduğu kitap,vampirli yada lüzumsuz romantikli kitap olan kızdır. işinize yarayacak bişey okumayın zaten amk.
hic oyle kötu aliskanliklarim yok kitap ezberlerim.
sosyoloji okuyan şükrü isimli bir arkadaşımdan duyduğum söz. ona göre kitap okuyan kız orospuymuş.

hak da vermedim değil. kıza ne oluyor da kitap okuyor. yoksa kitap okuyup yeni fanteziler mi edinecek ? kesin bunlar roman karakteriyle hayallerinde seks yapıyolardır. yok yok ben kesin okumayan kızla evlencem.
(bkz: okumuş orospu)
okumus orospu olalim diye okuyorlardir kitabi.
Kendi için okuyordur. Sonuçta kitap okuyan insanlar çok iyidir diye bir genelleme yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar